Takovou legraci jsme my, novináři na Facebooku, dlouho nezažili. Kolega ze Super.cz David Zápal (37), legenda tuzemské hardcore bulvární scény, vyrazil večer do cukrárny na dortík a na jeho profilu zatím začala nekompromisní válka mezi Vlaďkou Erbovou (31), známou to agentkou Gábiny Partyšové (35) a ortodoxní likvidátorkou modelky Taťány Makarenko (23), a Monikou Štikovou (40), která se začala zastávat své dcery Ornelly (20), ze které si Zápal (nedivíme se) dlouhodobě utahuje.

Matce Štikové přišlo hodně líto, že Erbová mluví o její dceři jako o „pijavici“ (ty jsou přitom přisáté na boháče, nikoli na chuďase, pozn. aut.), když se jí přitom Štiková starší nedávno zastávala v kauze, kdy bulvár řešil peripetie maminky Erbové, maďarské Romky Evy, což také Erbové připomněla: „Že já vás tak litovala, když o vás psali jako o zlatokopce apod. a jakou máte strašnou mámu. No nic, už se vás nikdy nezastanu. Nejvíce zlí jsou asi ti, co jim bylo hodně ublíženo.“

Reakce z černošické vily, kde momentálně Erbová přebývá, byla nekompromisní: „Paní Štiková, moji maminku si do úst vůbec neberte!!! Do ní vy máte sakra daleko!“ čílila se Erbová, která pěkně „poděkovala“ Štikové za zastání a za to, že Monika Erbovou při honu na její matku litovala: „Mě jste litovat nemusela, k politování byli jiní,“ pálila ostrými slavná pouštěčka žilou již tak těžce zkoušeného konta Tomáše Řepky (39).

Matka Štiková se ale nedala: „No prostě kámoška Gábiny Partyšové…“

Zdá se, že nám tu zuří nová válka. Aby ne, když Ornella Štiková nedávno vymazala z bulváru Ivetu Bartošovu (46) a pražské celebrity se třesou, na kterou z nich začnou novináři zapomínat teď.