Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Nebohý ekonacista Petr Vacek čelí strašnému obvinění! Renomovaná agentura jej označila za sexuchtivé zvíře! Co ještě vyjde na povrch?

Petr Vacek je prý sexuchtivé zvíře bez zábran, což u otce čtyř dětí
zásadně nepřekvapuje.
Zdroj: profimedia.cz, koláž: Správa národního parku Šumava
+ Další fotografie

Nadšený seriálový herec, hvězda novácké Ulice a zapálený ekologický superaktivista Petr Vacek (48) je zajímavý člověk, který se neváhá připojit k blokádě v šumavském Národním parku, ovšem pouze podpisem, a s oblibou donekonečna vypravuje o svých chvályhodných charitativních aktivitách, dostal za své dobro, které neúnavně šíří, pořádnou ránu do vazu.

Renomovaná fotografická agentura namísto aby jej chválila za to, že jezdí autem s nízkou spotřebou a stará se o opuštěné děti, jej v galerii s fotografiemi, které dostávají v rámci servisu média, označila za sexuchtivé zvíře jen proto, že v Divadle Na Jezerce (komerční scéna, kam se uchylují herci z Ypsilonky, kterou všichni chválí, ale zároveň se stydí za to, že nerozumějí její poetice) vznikly fotografie, na kterých rajtuje na nebohé Kláře Issové (34), to je ta, jak jí utekl David Ondříček (44) za její sestřenicí, a proto spolu nemluví.

Vacek, který si kdysi vytyčil, že vysvětlí národu, že ekologičtí aktivisté nejsou bandou magorů (jsou, a navíc u toho často porušují zákon a neposlouchají výzev policie), že Temelín je zlo (není, je to dobro, jinak to nejde, fosilní paliva časem dojdou a větrné a solární elektrárny to neutáhnou), že kůrovec do divokého lesa patří (nepatří), že stromy se nemají kácet (mají, je to smutné, ale hajzlpapír a nábytek jsou potřeba), že Správa Národního parku Šumava nerespektuje zákony (říkají to pouze ekopošuci, soudy to zatím vidí jinak), že na Šumavu se jezdí dívat lidé ze zahraničí (nejezdí), že po Praze je dobré nejezdit autem (naopak, je to sice časově nevýhodné a neekologické, ale sakra zase na vás nikdo nečumí, dáte si ruku z okna a zapálíte cigáro) a že je dobré kupovat bio potraviny (nedávno zveřejněná britská studie potvrdila, že nejsou zdravější než normálně vyráběné potraviny a neexistuje důkaz o tom, že by přinášely nějaké zvláštní zdravotní důvody), si i přes svou dětskou naivitu a nevinnou pomýlenost podobnou nálepku nezaslouží.

Není to sexuchtivé zvíře, je to solárních panelů chtivé zvíře a dobrý člověk a někdo by se měl zamyslet, zdali si tento Tribun kůrovce a nekompromisní bojovník proti konzumu zaslouží podobná označení!

Související články

Další články