Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nebohou holčičku (5) na nafukovacím jednorožci unesl proud na širé moře: Rodiče selhali

Nebohou holčičku (5) na nafukovacím jednorožci unesl proud na širé moře: Rodiče selhali
Zdroj: Pixabay
+ Další 2 fotografie
Drama na moři
Nebezpečí na vlnách a mořích číhá každý den. U řeckého města Antirrio bylo v neděli velmi rušno, když se teprve pětiletá dívka ocitla na nafukovacím jednorožci více než 800 metrů od pobřeží. Pro rodiče hororový scénář však skončil dobře, když zasáhli lidé z lodi, která zrovna plula okolo.

Pětiletá dívka si v Řecku poblíž města Antirrio hrála na pláži s rodiči a ti ji jen na vteřinku nechali samotnou a nesledovali, co dělá. V tu chvíli se holčička navlékla do nafukovacích rukávků, vzala jednorožce a běžela do vody. Stačilo pár minut na to, aby ji proud vody odnesl daleko od pláže.

Holčičku zachránila blízká loď

Zděšení rodiče, kteří si jistě představovali ten nejhorší možný scénář, se okamžitě vydali pro pobřežní hlídku, která hned na to kontaktovala loď, která se nacházela poblíž dívky. Posádka plavidla Salaminomachos holčičku vytáhla z vody a tím ji zachránila.

Podívejte se na video, které nahrál jeden z pasažérů. Je na něm zachycena loď, která se holčičce vydala na pomoc a to, jak ji posádka lodi zachránila. Statečná slečna, jak to tak vypadá, neuronila jedinou slzu a zůstala v klidu.

Související články

Další články