Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Nebohá snowboarďačka Samková: Slováci se snaží na Facebooku vydělat na snímcích jejích odhalených prsou!!!

Samková má za zadkem pár úchyláků a sem tam se to někdo snaží využít i na Facebooku.
Zdroj: Facebook, profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Snowboardistka Eva Samková to s úchyláky všeho druhu nemá kvůli svému poprsí dvakrát jednoduché. Na Facebooku se dokonce jejích výstavních trojek pokoušejí využít spekulanti.

Na sociální síti se aktuálně strhla lavina odporu proti Slovákovi, který spravuje jednu z Eviných falešných fanouškovských stránek, na kterou pod známou fotografii sportovkyně a zlaté olympioničky ze Soči ve spodním prádle umístil hodně průhlednou výzvu.

"Ak túto fotku bude Zdielať 2000Ludí tak dám fotku aj bez podprsenky!" napsal blbeček ze Slovenska pod inkriminovaný snímek a neudělal to poprvé. Reakce lidu na sebe nenechala dlouho čekat a některé vzkazy nepřepíšeme jen proto, že potom dostáváme "čočku" od slušných Slováků, že jsme protislovensky zaměření, což v žádném případě nejsme, až na naši oblíbenou občasnou štengrovačku, kterou čtenáři eXtra z obou zemí dobře znají.

Samková je pravým opakem kolegyně Šárky Pančochové, která byla, když se rozdával smysl pro humor, asi na houbách a rádce jí dělá legenda tuzemského snowboardingu a píárový zoufalec Martin Černík, takže se její marketing nedá se Samkovou srovnávat.

Ta svým legendárním knírkem v Soči i bezprostředním přístupem k fanouškům a tématům sexuality na rozdíl od Pančochové u fanoušků boduje a má v reklamním byznysu mimořádný potenciál, který se často různí spekulanti s "trafficem" na Facebooku snaží zobchodovat.

Pro ty, co příspěvek "olajkovali", máme na závěr špatnou zprávu - veřejně přístupná fotografie poprsí Samkové bohužel zatím neexistuje.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy