Modelka Diana Kobzanová má neštěstí ve štěstí. Jen se jí podařilo za brutálního řevu biologických hodin klofnout jackpot v podobě šestadvacetiletého multimilionáře Michaela Frolíka, hokejové hvězdy NHL, musela okamžitě přistoupit na drastické podmínky, tolik známé třeba kamarádce Hance Mašlíkové, která musí už rok chodit kanály a předstírat, že neví nic o turecké lize a fotbalovém nároďáku.

Kobzanová klofnula Frolíka před více než rokem po komplikované čtyřleté operaci, během které oficiálně chodila se závodníkem Štěpánem Vojtěchem, bytem na Floridě, ale souběžně tamtéž dělala oči na Frolíka, který byl o pár let mladší než Vojtěch a na kontě měl o pár desítek milionů víc.

Teď už se o jejich vztahu ví, ale Kobzanovou na olympijské tribuně s ostatními zlatokopkami v případě čtvrtfinále určitě nehledejte. Frolík nejenže ji údajně v Soči nechce, ale dokonce i novináři na místě dobře vědí, že se ho na ni nemají ptát, protože hokejka nechce být terčem posměchu spoluhráčů, kteří mívají tendenci shazovat pohádky o náhodném milostném vzplanutí dvaatřicetileté modelky k mnohem mladšímu hokejistovi.

„Kobzanová je tabu, a to dokonce i v případě, že by se tu objevila, my se snažíme mít s nimi osobnější vztahy, proto sami od sebe poznáme, na co se fakt nemáme ptát, chceme-li zase příště rozhovor a máme-li mít dále možnost kdykoli zavolat,“ řekl nám kolega, který v Soči píše pro nejmenovaný český deník, a dodává historku, podle které Frolíka před půl rokem vytočila k nepříčetnosti „píár“ akce Kobzanové, kdy se nechala nafotit při nákupu spotřebičů pro společné bydlení, které v Praze pro sebe a svůj úlovek zařizovala, a to vše jen kvůli reklamě na produkty firmy Whirpool, načež byl Frolík údajně vysmíván českými spoluhráči v USA a podobné šaškárny Kobzanové navěky zatrhl.

Takže kdyby se náhodou někam postoupilo a vy jste potkali v Soči blondýnu pod šesti vrstvami maskování, nejedná se o černou vdovu z Čečenska, ale o českou modelku Dianu Kobzanovou, která nesmí vystavovat světu svou velkou lásku, se kterou, tedy bez které, jak se začíná šuškat, plánuje v nejbližší době potomstvo.