Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Nebinární Demi Lovato překvapuje: Nechali si oholit hlavu a chtějí začít s čistým štítem

Nebinární Demi Lovato.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Bizár

Tento rok americká zpěvačka Demi Lovato (29) neustále překvapuje. Na začátku roku oznámila, že je nebinární (necítí se být ani mužem, ani ženou a tito lidé se označují jako ‚oni’, pozn. red.) a nyní si už ‚oni’ zcela oholili hlavu, aby mohli začít další rok s čistým štítem, jak informovali na svých sociálních sítích.

V minulosti již několikrát Demi Lovato promluvili o tom, že se nikdy skutečně neztotožnili se „sexy a ženským popovým obrazem ženy a popové ikony,“ kterou v minulosti byli. V květnu tohoto roku proto Demi obrátili a stala se z ní nebinární osoba. Necítí se totiž být ani mužem, ale ani ženou. Prozradili také, že od té doby preferuje pouze označení ‚oni’.

Nový účes, nový start

Demi jsou dvojnásobní kandidáti na cenu Grammy a na Štědrý den všem svým fanouškům na sociálních sítích ukázali, s jakým vzhledem přivítají nadcházející rok 2022. Kompletně si oholili hlavu a připsali popisek ‚nový začátek’.

Pro Demi byl tento rok obzvlášť veliký. Nejen, že oznámili, že jsou nebinární, ale v dubnu vydali také jejich v pořadí sedmou desku a zároveň první album po čtyřech letech s názvem ‚Dancing with the Devil ... the Art of Starting Over.’

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy