Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nebezpečný požár ve Slunečné: Evě Burešové šlo o život, zachránil ji Marek Lambora

Nebezpečný požár ve Slunečné: Evě Burešové šlo o život, zachránil ji Marek Lambora
Zdroj: tv prima
+ Dalších 8 fotografií
požár
V oblíbeném seriálu Slunečná bude opět pořádné drama. Na statku se totiž objevil zloděj – a Týnu to málem stálo život. Eva Burešová (27) zažila při natáčení nebezpečné chvíle, které i odvážné herečce nahnaly trochu strach. Jak to s Týnou nakonec dopadne, mohou diváci zjistit už ve čtvrtek ve 20.15 na televizních obrazovkách.

Seno mizí na Slunečné rychlostí blesku. Neustále ho totiž kradou zloději. V okamžiku, kdy poslední balíky vzplanou a je ohrožena zásoba na zimu, nebojácná Týna se vrhne do plamenů a snaží se poslední zbytky ochránit.

„Mám ráda všechna adrenalinová natáčení a z velké míry všem věřím. Kdyby to bylo nebezpečné, tak nás samozřejmě nenechají natáčet. Ale i přesto malé pochybnosti člověk má. Když vidíte, že je za štábem v zázemí připravena sanitka, tak se strach pomalu přikrade,“ přiznává Eva Burešová, kterou z hořícího seníku nakonec zachrání její kolega Marek Lambora (25) coby Janek.

Plameny, které ničily dřevěný seník a připravené balíky, tak šlehaly herečce kousek za zády. „Jakmile se seno rozhořelo, tak jsem se každých pět vteřin ptala, zda je to opravdu bezpečné,“ usmívá se dnes. Až po natáčení zjistila, že hasiči, kteří se postavili před kameru, byli dobrovolní z Brandýsa nad Labem. Zahráli si tak sami sebe „Já to zjistila až později, myslela jsem si, že je to komparz,“ objasňuje Burešová, která na place strávila nejdelší čas.

Jakmile padlo „Akce!“, tak se Eva coby Týna rozběhla k seníku a vrhla se na těžké čtyřistakilové balíky, aby je zachránila před plameny. „Vážně měly čtyři sta kilo? Byl to takový adrenalin, že mi to nepřišlo. Mám asi hodně velkou vnitřní sílu, o které jsem nevěděla. Takže jsem to odkoulela,“ překvapuje Burešová samu sebe.

Přesto, že pyrotechnik celou scénu pečlivě hlídal, byl připravený záložní plán. Eva mohla v případě nouze využít únikovou uličku."Přes to všechno musím říct, že adrenalin je neuvěřitelná věc, a já doufám, že nám scenáristé napíšou co nejvíc náročných scén, protože mě to moc baví. Když tam nebude kůň, tak budu točit cokoli,“ slibuje seriálová Týna. Jak nakonec Janek svou lásku zachrání, uvidí diváci už ve čtvrtek na televizi Prima.

Související články

Další články