Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

NEBEZPEČNÉ NOVOLUNÍ: Ohnivý Beran přinese KONFLIKTY A NETRPĚLIVOST

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
NOVOLUNÍ
V pátek 5. dubna v 10:50 hodin přichází novoluní v Beranu, které nás vybije i nabije energií. Nyní budete moci udělat odvážný krok kupředu. Vlivem novoluní nebudete čekat na to, co se stane, prostě to uděláte! Zaměříte se na to, co je vhodné a relevantní. Řešení, která potřebujete, se objeví rychle a přesvědčivě. Dočkáte se toho, co potřebujete, a co jste hledali? Dostanete novou šanci? Čtěte!

Transformace

Ohnivý Beran bude zkoušet vaši schopnost projevit se v konfliktu. Jak na své transformační cestě obstojíte, je jen na vás. Novoluní v Beranu vás pouze povzbudí k tomu, abyste byli odvážní. Vaše obavy z neúspěchu jsou nyní neopodstatněné. Pokud vám někdo může nabídnout nový směr a začátek – je to právě Beran!

Jak na tom budete psychicky?

Novoluní pozvedne váš život na zcela novou úroveň a budete z toho těžit maximum. Vaše osobní potřeby teď stojí na prvním místě. Novoluní v Beranu je egoistické! Lidé jednají rychle, bez přemýšlení, podle své momentální nálady. Pokud se potřebujete vypořádat se špatným psychickým stavem, tak sami! Budete mít tendence být sarkastičtí. Buďte ale opatrní, nadměrná impulzivita může přinést zbytečné konflikty. I když vás k tomu bude Beran pokoušet.

Co s přebytečnou energií?

Nepřekvapí vás ani spontánnost a velké množství fyzické energie. Všechny tyto energie soustřeďte na sport a aktivní odpočinek. Najděte si pouze krátkodobou činnost. Novoluní v Beranu je netrpělivé a bude nyní obtížné provádět rutinní záležitosti. V tomto případě není čas ztrácet čas. Váš metabolismus pojede na plné obrátky. Můžete mít i horečku a pociťovat bolesti hlavy. Nepodceňujte se, pouze svou spontánnost nasměrujte na váš nový začátek.

Související články

Další články