Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nebezpečné manévry v centru Prahy: Muž se před policisty střelil do hlavy

V sobotu odpoledne bylo v Praze u hlavního nádraží pořádně rušno. Muž, který mě u sebe nůž, vyhrožoval policistům, že se zastřelí. Široké okolí nádraží bylo uzavřeno. Muž skončil v péči lékařů.

Situace vypadala zpočátku velmi dramaticky. Muž, který vyhrožoval, že se zastřelí, vyrazil proti policistům opravdu se zbraní u hlavy. Zmáčkl spoušť. Jenže se po chvilce ukázalo, že šlo o plynovou zbraň.

Na místo vyrazilo větší množství hlídek Policie ČR i Městské policie hl. m. Prahy. Bylo uzavřeno širší okolí včetně části Opletalovy ulice a části Vrchlického sadů. Dorazily rovněž hlídky PMJ Praha a družstvo SPJ Praha, vybaveny balistickou ochranou a dlouhými služebními zbraněmi. Informuje o tom Týdeník policie na sociální síti.

Muž, který držel pistoli u hlavy, policisty prosil, aby ho zastřelili. Na místo dorazily posádky záchranné služby včetně inspektora provozu či lékaře. Muž byl převezen do nemocnice. Jistě ho nemine ani psychiatrické vyšetření.

Situaci na místě zdokumentovali kriminalisté.

Související články

Další články