Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Nebezpečně citlivé NOVOLUNÍ V RYBÁCH: Chystá změnu vaší budoucnosti k horšímu!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
magie měsíce
Slunce je na dosah Neptunu, během týdne blíž a blíž, a ve středu splynou docela. Čeká nás i emočně vypjaté NOVOLUNÍ, které začne v 17:03 hodin. To celé v Rybách. ,,Konstelace nahrává rozjezdu psychických poruch, závislostí libovolného typu, nejistotě, ztrátě pozornosti a celkové energie, podivné neurčitosti a zmatenosti, neschopnosti soustředit se a konat, " popisuje na svém blogu astropsycholožka Klára Konicarová. V období, kdy vládnou energie Ryb, jsou lidé citlivější. Často mají tendence se uzavírat do sebe, ale také do světa snů. Co vám toto přecitlivělé NOVOLUNÍ v Rybách přinese?

Každé novoluní je příležitost pro nový začátek. Veškeré energie v našem životě procházejí restartem a začíná další lunární cyklus, při kterém máme příležitost začít vše znovu a lépe. Začněte tedy znovu…

Poslechněte vnitřní hlas

Pod vlivem energií Ryb mají lidé více vyvinutou intuici a živé sny. Vnímají více své pocity, ale také své okolí. V tomto období by měli být lidé víc empatičtí k tomu, co se jim zdá a o čem se jim zdá. Měli by více sledovat svůj vnitřní hlas a nepodceňovat, jestliže jste na něco prostřednictvím intuice upozorňováni. Často stačí poslechnout svůj vnitřní hlas a pozastavit se nad určitou situací. Neunáhlujte se! Pojďme si to ukázat na příkladu. Každý z nás to zná. Jdete do práce a v duchu si říkáte? Zhasla jsem světlo? Vypla žehličku? Ikdyž víte, že ano, stejně se vrátíte. Protože váš vnitřní hlas vám říká: ,,Vrať se a přesvědč se!" Světlo je zhasnuto a žehlička vypnutá. Důvod vašeho návratu je úplně jiný. Měli jste se zdržet a být někde později. A právě v období NOVOLUNÍ ve znamení Ryb je důležité naslouchat. Váš vnitřní hlas vás dovede kam potřebujete.

Změní vaši budoucnost!

Novoluní v Rybách ovládá Neptun, planeta temných skvrn, ale i bojů s ideály a klamy. Dávejte si proto pozor na pokrytectví, faleš asmyšlené pocity a pořádně každý svůj krok promyslete. Tato konstelace Neptunu nám právě posílá silnou energii pro nové začátky. Začněte svou novou životní kapitolu správně a s nadšením. Protože vaše životní cíle mají nyní zelenou! Pozor, pokud se do nich pustíte opravdově a s vášní dojdete k úspěchu.

Novoluní vám dává mnohem snazší přístup ke svým činům v minulosti. Tímto se však nenechte svést k depresivním stavům, naopak! Využijte toho ke skoncování s karmickými a nedořešenými událostmi ve vašem životě. Vše, co se v něm odehrává, je totiž následek vašich činů a myšlenek v minulosti. Začněte si proto právě nyní tvořit krásnější perspektivu. Rybí novoluní vám pomáhá vyrovnat energie. Pociťte harmonii a lásku.

Ryby ovlivňují chodidla a lymfatický systém. Nevystavujte je zbytečné zátěži, ale především se snažte pro ně v období novoluní udělat něco pozitivního. Na vašem zdraví se to nyní projeví dvojnásob!

Související články

Další články