Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

NEBEZPEČNÁ VÝZVA: Děti polykají gelové kapsle na praní! Nová Modrá velryba je tu

Nová výzva je opravdu nechutná.
Zdroj: Youtube
+ Další fotografie
Sociální sítě zaplavuje nová výzva. Mladí lidé polykají gelové kapsle na praní. Těžko říct, jestli má být za touto challenge nějaké hluboké sdělení. Možná stačí se jen po zhlédnutí videa nepozvracet, protože představa chutí tekutin uvnitř gelových kapslí opravdu není moc lákavá.

Gelové kapsle na praní většina z nás používá jako prací prostředek. Někteří ale našli i jiný způsob, jak kapsle využít. Polykají je! Odborníci se však nové výzvy děsí. Tekutiny obsažené uvnitř kapslí totiž tělu rozhodně neprospívají, píše Daily Mail. Na Facebooku, Instagramu či YouTube můžete zhlédnout nejrůznější videa, kde můžete vidět studenty, jimž z úst tečou duhové barvy.

Společnosti s tímto trendem ale nesouhlasí a snaží se proti takzvané Tide Pod Challenge bojovat. Videa mažou a blokují, jak můžou, přesto se šíří jak lavina. Obsah kapslí je totiž vysoce jedovatý. Může vést k bezvědomí, dočasné ztrátě zraku, pokud se vám tekutina dostane do očí, i potížím s dýcháním. A to není zdaleka vše. Chemikálie vám mohou způsobit i epileptický záchvat, úplnou zástavu dechu nebo smrt a s tou je lepší si nezahrávat. Zdá se, že si mládež po obávané Modré velrybě našla novou zábavu…

Související články

Další články