Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nebere drogy a už není SÁM DOMA! Kevina ze dna odlepila jeho svůdná přítelkyně

Zdroj: youtube.com, Instagram
+ Dalších 20 fotografií
Celý svět mu ležel u nohou. Jako Kevina z komedie Sám doma ho znala celá planeta. Jenže Macaulay Culkin (38) úspěch neunesl a začal brát tvrdé drogy. Dnes už to nejhorší má za sebou. A může děkovat i své přítelkyni. Třicetiletá Brenda Song je krásná žena.

Představitel Kevina z filmu Sám doma měl slibně rozjetou kariéru. Rychle se z něj stala dětská filmová hvězda, ale pak nezvládl dospívání a spadl až na samotné dno. Nejen drogy mu naprosto změnily život a herec vypadal, že má na kahánku. Macaulay Culkin zažil obrovský vzestup své herecké kariéry, ale taky ošklivý pád na hubu. Už od svých čtyř let se pokoušel hrát a objevoval se v různých televizních reklamách.

Po několika vedlejších rolích z něj postava Kevina přes noc učinila světovou star. Culkin se setkával s celebritami první velikosti, navštěvoval televizní show. Jenomže když začal dospívat, přestal svou slávu zvládat. Nevěděl, jak naložit s takovou hromadou peněz a svým životem.

Postupně se z něj stala troska závislá na drogách a alkoholu. V roce 1998 se oženil se sedmnáctiletou Rachel Miner. Následně v roce 2002 začal chodit s Milou Kunis a o 9 let později se s ní rozešel. Představitel Kevina upustil od herecké kariéry a snažil se věnovat své alternativní kapele. Moc mu to ale nešlo.

A tak se dál utápěl v alkoholu a bral drogy. Zkoušel se léčit, ale přicházely deprese. Nakonec ho z nejhoršího vytáhla herecká kolegyně Brenda Song, kterou poznal díky natáčení snímku Changeland. Třicetiletá kráska natáčela pro Disney Channel a má miliony fanoušků. Její rodina pochází z Thajska, ale Brenda vyrůstala v Kalifornii. Podívejte se do galerie na její žhavé foto.

Související články

Další články