Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Ne vždy je za krásku: Jasmina ukázala svůj chrup a vypadala jako vyděšený makak!

+ Dalších 81 fotografií
jejky
Těhotná snoubenka samozvaného krále rappu Rytmuse Jasmina Alagič (29) se o své tělo pravidelně stará. Na sociální síti prozradila nevídanou věc. V době těhotenství by měla žena chodit minimálně na dentální hygienu. Navštívila proto ambulanci estetické stomatologie a ukázala veřejnosti svůj chrup.

Nastávající maminka také přiznala, že se zubařů obecně velmi bojí a chodí do zubní ordinace s odporem. Jasmina má krásné zuby a je vidět, že se i přes její obavy o chrup pravidelně stará.

Tentokrát ale navštívila zubní hygienu, která je obecně vzato snesitelnější než klasický zubař. Zákrok, který jí zubní hygienistka prováděla, připomínal bělení zubů. O její velký bílý úsměv tedy nepřijdeme, naopak ho budeme moci vídat ještě o stupeň zářivější!

Jasmině už se kulatí bříško a krásně plní dekolt. Naposledy jsme vás informovali o tom, že má v období očekávání chutě na různé sladké dobroty a nebojí se u toho vyfotit.

V Jasmině pořád zůstává kus dítěte a to na ní Rytmus (42) i její fanoušci milují nejvíce. Zveřejněním fotky svého chrupu z ordinace zubní hygienistky, kde vypadá jako rozzuřený primát, se pouze potvrdilo, že sympatická Jasmina si ze sebe umí udělat legraci a za to jí dáváme palec nahoru!

Mohlo by vás zajímat

Další články