Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ne, to není odraz v zrcadle! Dcera Reese Witherspoon je totální matčin klon! Takhle zmátly internet!

Touhle fotkou zmátla svět!
Zdroj: instagram
+ Další fotografie
Reese Witherspoon si pěkně pohrála se svými fanoušky, když na Instagram nahrála fotku s dcerou Avou. Společně se vydaly na premiéru nového seriálu Big little lies z produkce HBO, kde Reese hraje jednu z hlavních rolí. Na červeném koberci si tyhle dvě hodně pletli. A není se vůbec čemu divit!

„Lidé chodí a gratulují jí k seriálu a ona na to jen: Ne, já tam nehraji!“ okomentovala událost Witherspoon pro Enews. Dceru Avu si s její slavnou matkou spletl ten večer asi každý. Je to až k nevíře, jak strašně podobné si ty dvě jsou! Herečka přiznala, že i na ulici si její dceru často pletou a chtějí se s ní vyfotit.

A někdy je to zase naopak a pletou si Reese s dcerou Avou. Proč ne, která mamina by nechtěla vypadat jako její sedmnáctiletá dcera, že?

Jedná se tu však čistě o fyzickou podobu, Ava v žádném případě netíhne k herectví ani k Hollywoodu. Svou matku na premiéru přišla pouze podpořit. Na svém Instagramu se poté vyjádřila, že je na svou matku nesmírně pyšná. Podle všeho spolu mají opravdu skvělý vztah a navzájem se podporují.

Tohle duo na sebe na premiéře strhlo nejvíce pozornosti. Ve večerních róbách jim to opravdu slušelo! Vypadá, že kdyby se přeci jen Ava chtěla někdy vydávat za svou matku, tak jí to asi bez problémů projde.

Související články

Další články