Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Ne, to není Jitka Molavcová: Šílený Ken Rodrigo Alves si nechal udělat nové vlasy

Ne, to není Jitka Molavcová: Šílený Ken Rodrigo Alves si nechal udělat nové vlasy
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
proměna
Mysleli jste si, že na snímku je parádní kopie umělkyně Jitky Molavcové (69)? Tak to jste na omylu... Jde o živého Kena Rodriga Alvese (36), který na sebe po delší době opět upozornil. Nechal si totiž prodloužit svou blond hřívu a ještě díky make-upu se tak začal podobat spíše ženě.

Tenhle člověk už prošel vším, co plastická a estetická chirurgie nabízí. Utratil miliony za to, aby se odlišoval od ostatních. A zjevně neví, kdy a kde přestat. Teď si nechal nastřelit nové vlasy a světe, div se, Rodrigo je ve svých pokusech zase o kus dál. Škoda jen, že se aktuálně podobá spíše umělkyni Jitce Molavcové než legendární hračce pod názvem Ken.

Zajímavostí je, že v Guinnessově knize rekordů je za rok 2017 uveden jako člověk s nejvíce kosmetickými procedurami na světě. Možná se připravuje na tu největší změnu, a to, že se stane z Kena novou Barbie. Kdo ví, jestli se mu to podaří. Teď rozhodně musel nadchnout Jitku Molavcovou, která svou kopii nejspíše ještě nikdy neviděla.

Rodrigo byl kdysi obyčejný kluk, dokud ve svých 17 letech nezačal s plastickými operacemi, kterým naprosto propadl. V současné době má za sebou více než 60 plastických operací a přes 150 dalších drobných zákroků po celém těle. Některé z nich podstoupil také loni v Praze

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy