Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Ne, to nejsou Kim Kardashian a Kylie Jenner, ale jejich dvojnice, které aktuálně boří Instagram!

Od původních je nerozeznáte, především pak Kim.
Zdroj: instagram
+ Dalších 8 fotografií
Ano, vážně, tohle opravdu nejsou Kim a Kylie, ale jejich téměř identické klony Sonia a Fyza Ali, žijící v Dubaji a Kuvajtu. Mají společné sociální sítě a lidé si je dost často pletou se slavnými sestrami. Dokonce se jim prý snaží záměrně podobat a podstupují kvůli tomu chirurgické zákroky.

Sociální sítě jsou vzhůru nohama kvůli těmto kráskám. Na Twitteru si je fanoušci Kardashianek již několikrát spletli s originálem. Podle všeho se jedná o zámožné holky z Dubaje, které se snaží slavné ségry napodobovat.

Dokonce záměrně pózují tak, aby na Instagramu vypadaly přesně jako Kim a Kylie. Podle některých dokonce podstupují plastické operace, aby se jim podobaly. Kim má už několik dvojnic, ale tahle vypadá přesně jako její identický klon. Obzvlášť, když se nalíčí podle Kimina návodu.

Holky dokonce nosí podobné oblečení a na ulici je prý lidé často zastavují a chtějí se s nimi fotit. No, uvidíme, jak se to slavným originálům bude líbit. Sonie a Fyze jde napodobování opravdu dobře, to se jim musí nechat. Ovšem nebylo by přeci jen lepší být raději sám sebou?

Související články

Další články