Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

(Ne)těhotná modelka Sarah Stage bude za pár dní rodit! Je vůbec normální?

Sarah Stage pózuje pro svůj Instagram.
Zdroj: instagram.com
+ Další fotografie
Modelka Sarah Stage (30) má rodit každým dnem, ale pokud by se tím sama pořád nechlubila, pravděpodobně by to nikdo z nás ani nepoznal.

Její břišní svaly jsou totiž i přes devět měsíců trvající těhotenství o dost víc vyrýsované než u zbytku lidské populace.

Viděli jste vůbec někdy těhotnou ženu, která by vypadala takhle?

Sarah díky kurióznímu těhotenství nasbírala již přes milion a půl fanoušků na Instagramu. Pravděpodobně stejné množství lidí ji ale za její tvrdé cvičení velmi kritizuje a strachuje se o zdraví dítěte.

Na jakou stranu se přikláníte vy?

„Ať je děťátko zdravé, jinak je mi všechno jedno,“ poznamenala Sarah Stage v nedávném rozhovoru a kritikům vzkázala: „Nechápu, jak můžete být tak zlí k těhotné ženě.“

Syn James se má narodit již za deset dní a Američanka přibrala pouze zhruba deset kilogramů! Doktorka Jennifer Ashton ale uvedla, že tak malý nárůst váhy je v pořádku.

„To, že vypadá hubeně na fotografiích, neznamená, že dítě má málo prostoru k růstu. Její děloha může mít klidě ideální velikost,“ dodala na modelčinu adresu.

Jestli to tak skutečně je, můžete sami posoudit v galerii.

Související články

Další články