Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Né, pětku né: Problémy se synem! Jak dnes žije zpěváček Pepa Melen

+ Další fotografie
Ten song je zjevně nesmrtelný, poněvadž pomalu 35 let starou píseň znají a zpívají i dnešní děti. Co dnes dělá jeho interpret Josef Melen (44), který dávno vyrostl a dnes má syna přesně ve věku, kdy on sám zářil na obrazovkách se svým Né, pětku né.

Píseň Né, pětku né s textem Františka R. Čecha z roku 1984 bourala hitparády a vyrostla na ní půlka republiky. Její tehdy jedenáctiletý zpěvák Josef Melen má dnes sám jedenáctiletého syna. A trochu překvapivě se z něj postupem času stal profesionální moderátor a odborník na bojové sporty, hlavně na muay thai, ultimátní zápasy a podobně.

S jeho synem Michaelem Yannem, který dnes chodí do běžné školy, to ale zpočátku nevypadalo vůbec růžově. Narodil se předčasně a s poruchou sluchu. "S manželkou jsme nechtěli, aby se Míša učil znakovou řeč. Vedli jsme ho k tomu, aby se raději spoléhal na naslouchátko, aby mohl vést normální život,” svěřil Melen Super.cz.

To se naštěstí podařilo a Michaelova hendikepu byste si ani nevšimli.

Související články

Další články