Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Nazpíval duet s Ewou Farnou a má Anděla: Fanynky jsou ale z Davida Stypky zklamané! Proč?

Fanynky jsou ale zklamané z jeho vzhledu.
Zdroj: showpix.cz
+ Dalších 72 fotografií
Máme za sebou další předávání hudebních cen Anděl 2017. Ty se udělovaly 20. března 2018 v pražském Foru Karlín. Talentovaný zpěvák David Stypka (38) proměnil jednu ze svých tří nominací. Získal cenu Anděl za Interpreta roku. Přesto se na sociálních sítích objevily komentáře zklamaných fanynek. Čím to je?

David Stypka je opravdu hodně talentovaný zpěvák, přesto ho moc lidí nezná. Po včerejším udílení hudebních cen Anděl 2017 je ale konečně všem jasné, kdo to ten David Stypka, který má song s oblíbenou zpěvačkou Ewou Farnou (24), tedy je.

Osmatřicetiletý sympaťák byl nominován ve třech kategoriích: Interpret roku, Album roku a Skladba roku za duet s Ewou Farnou „Dobré ráno, milá“. Nakonec se mu podařilo proměnit jednu nominaci, což je velký úspěch.

David Stypka se stal interpretem roku. Jeho hlas je opravdu nezaměnitelný a originální. Není divu, že si s ním v klipu zazpívala taková pěvecká kapacita jako Ewa Farna. České fanynky jeho hlas doslova hltají.

Jenomže málokterá věděla, jak doopravdy vypadá. A možná proto byly holky tak zklamané. Na sociálních sítích se objevily diskuze, kde jsou puberťačky uchváceny jeho pěveckým umem, ale moc se jim nelíbí, že je to takový malý buřtík.

Holky, každý holt nemůže vypadat jako výstavní model!

Související články

Další články