Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Názor lidí na první nevěstu ze Svateb: Druhá Natálka? Po ránu se jí musel ženich leknout, píší

Bude jim vztah klapat?
Zdroj: se souhlasem TV Nova
Reakce diváků

První díl nové řady Svatba na první pohled vzbudil mnoho emocí. Některým se první představený pár líbil, jiným zase ne. Spousta z nich však komentovala, že nevěsta Romana vypadá nenalíčeně úplně jinak a že se jí ženich po probuzení ráno lekne. 

V sobotu večer odvysílala televize Nova úvodní díl nové série reality show Svatba na první pohled. V něm se jako první pár představil šestatřicetilý programátor Jaroslav Peňáz a sedmadvacetiletá Romana Boukalová, která pracuje jako operátorka.

Bylo patrné, že nevěsta Romana určitě není ve vztahu submisivní, což Jaroslava lehce překvapilo. Jako dárek od ní navíc dostal psí vodítko. „Vodítko je náznak toho, že mám dva pejsky a mám ráda venčení. A ten druhý náznak je to, že mám radši takovej tvrdší sex,” vysvětlila nevěsta.

Nesympatická nevěsta

V komentářích spousta lidí psala, že ženich jim je sympatický, ale nevěsta ne. Podle mnohých je vulgární, drzá a náladová a v mnoha momentech připomíná Natálku z první řady. Někteří také komentovali, že nenamalovaná vypadá jako úplně jiný člověk. „Namalovaná versus nenamalovana s brýlemi. Dvě osoby, vůbec bych si netroufla říct, že je to jedna a ta samá ženská. Nicméně, po ránu se jí musel dobře leknout,” napsala jedna z komentujících a další se přidala: „Fešák bude koukat, až se mu děvče odlíčí.”

Romana také některým připomínala Bellu z upíří ságy Stmívání, ale další oponovali, že vypadá spíše jako česká herečka Linda Rybová (45).

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy