Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

NAZÍ V BAZÉNU: Bieber předvedl vášnivou líbačku se snoubenkou. Hodí si Selena mašli?

Z tohohle Selena asi dobře spát nebude.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 79 fotografií
Bývalka Selena Gomez (25) pořád potajmu doufala, že se k sobě s Justinem Bieberem (24) vrátí, ale nestalo se tak. Do Justinova života totiž vstoupila Hailey Baldwin (21), se kterou se zpěvák záhy zasnoubil. Páreček je tak zamilovaný, že neváhal a dal si na Instagram pořádně žhavou fotku. Jedná se o nahou líbačku v bazénu. Z toho se Selena musí zákonitě zhroutit.

Neskutečně vášnivou scénu poskytl veřejnosti kanadský zpěvák Justin Bieber (24) se svojí snoubenkou Hailey Baldwin, se kterou se líbali nazí v bazénu. Není tedy úplně zřejmé, zda na sobě plavky mají, nebo ne, jelikož vodní hladina všechno zkresluje.

Na první pohled to vypadá, že do sebe zahryznutí snoubenci opravdu nemají na těle kousek oděvu. Jestli někdo musí při pohledu na zamilovanou pusu trpět, je to Justinova bývalka Selena Gomez (25), která zřejmě vždycky bude doufat v návrat.

Fotografie působí spíše jako záběr vystřižený z filmu, kde se právě chystají na milostnou scénu, což se v tom okamžiku Hailey s Justinem asi chystali.

Mohlo by vás zajímat

Další články