Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Nažhavte obrazovky: 15 nejpikantnějších fotek svůdné provokatérky Lady z Like House

Lada Horová z Like House: 15 nejpikantnějších fotek svůdné provokatérky
Zdroj: Se souhlasem Lady Horové
+ Dalších 11 fotografií
Sexy galerie

Žhavá hvězda českého TikToku Lada Horová (18) bojuje o přízeň diváků v nové reality show Like House. Mladá rebelka si z toho, co si myslí druzí, nic nedělá, hned v první epizodě se ukázala ve stylu sexy školačky. Na její nejsmyslnější fotky se podívejte do naší galerie.

Krásná, mladá, drzá

Lada Horová je jedna z nejžhavějších účastnic nové reality show Like House, kterou můžete aktuálně sledovat na TV Prima. První díl zahájila mladá influencerka jak jinak než opravdu stylově. Před kamerami se totiž ukázala ve stylu nevinné školačky.

V podkolenkách, krátké bílé sukénce a dlouhých culících okouzlovala nejen pánské osazenstvo vily, ale také diváky u televizních obrazovek. Lada je rebelka od přírody, živel a sama sebe popisuje jako mladého šíleného blázna, co miluje všechny výzvy. Není tedy divu.

Ve vile s kamarády

Útlá kráska bojuje o přízeň diváků zavřená spolu s dalšími influencery v jedné vile, kde s nimi stráví tři dlouhé měsíce plné akce a nečekaných zvratů. Další z účastnic show, Marie Rosecká (19), patří mezi její velké kamarádky a i další soutěžící, Adama Kajumiho (22) a Tomáše Běhounka (19), zná Lada už hezkou řádku let. Adama konkrétně šest a Tomiho devět let. Na nejžhavější fotky sexy Lady z Like House se podívejte do galerie.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy