Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Navždy svoji? 5 slavných párů, které se rozešly a teď jsou zase spolu!

Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Říká se, že dvakrát nevstoupíš do stejné řeky. To ale neplatí o těchto slavných párech, které se už jednou rozešly, ale zvládly překonat těžkou životní krizi a teď jsou opět spolu.

1. Tereza Pergnerová (39) a Jiří Chlebeček (43)

Naše nejlepší moderátorka už jednou svého životního partnera Jiřího Chlebečka opustila. Pár se dal znovu dohromady, ale největší krize přišla v době, kdy Tereza přišla na Jiřího obrovské dluhy a musela se i se svými dvěma dětmi odstěhovat z pronajatého domu. Když se Chlebečkovi podařilo tíživou finanční situaci vyřešit, odpustila mu a od té doby jsou opět spolu.

2. Aňa Geislerová (37) a Zdeněk Janáček (36)

Herečka před rokem podlehla kouzlu miliardáře Martina Shenara a odešla od manžela Zdeňka Janáčka, se kterým má dvě děti. S milencem si udělala dítě, ale ještě než porodila, jejich románek skončil. Poslušný Zdeněk se k Ani vrátil a stará se i o nevlastní dítě.

3. Jan Nedvěd (66) a Pavlína Jirásková (31)

Bývalá pokladní, která uchvátila známého písničkáře, je o pětatřicet let mladší. V jednu dobu ale měla dost bydlení na Sázavě a odstěhovala se zpátky do Prahy. Písničkář ale dlouho netruchlil, protože Pavlínka se vrátila a loni v říjnu se vzali před vyprodanou Lucernou.

4. Miroslav Etzler (48) a Helena Bartalošová (31)

Manželství Etzlera a Vilmy Cibulkové překazila nevěra herce s mladičkou Radkou Pavlovčinovou. Vilma mu neodpustila a Etzler si našel další milenku. Podnikatelku Helenu Bartalošovou ale naštvalo, že ji víc než rok herec tají, a odešla od něj. Jenže slovo dalo slovo a pár se začal konečně objevovat na veřejnosti, jakoby se mezi nimi nikdy nic nestalo.

5. Jan Šťastný (47) a Bára Petrová (27)

Jakoby Šťastnému nestačilo, že se jeho syn zapletl s pornoherečkou, sám se namočil do nepěkného průšvihu. Je sice ženatý s hereckou kolegyní Bárou Petrovou, se kterou má dítě, ale to mu nezabránilo, aby se zajel uvolnit do jednoho pražského nevěstince. K jeho smůle ho u toho ještě nachytali fotografové. Bára chtěla manželství ukončit, ale po nějaké době vše odpustila.

Související články

Další články