Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Navždy spolu: Radek Filipi a Lucie Bílá mají mezi sebou nové pevné pouto

Zdroj: archiv Radek Filipi
+ Dalších 9 fotografií
Láska
Zpěvačka Lucie Bílá (53) po boku o několik let mladšího přítele jen kvete. S Radkem Filipim (36) aktuálně tvoří jeden z nejroztomilejších párů českého showbyznysu. Jsou zamilovaní až po uši a vypadá to, že spolu zůstanou navždy. Radek se totiž se svojí láskou propojil poutem, kterého se jen tak nezbaví.

Ačkoli mají za sebou několik pádů, poslední dobou vypadají jako nejšťastnější pár pod sluncem. Řeč je o Zlaté slavici Lucii Bílé (53) a jejím svalovci Radku Filipim. Mezi partnery je značný věkový rozdíl. Dělí je 17 let, ale i tak jim to skvěle klape.

Rozkošný páreček nás neustále zásobuje zamilovanými snímky, obzvlášť pak Radek, který je snad Lucií až posedlý. Očividně ji miluje víc, než si kdokoliv z nás umí představit. Bok po boku si užívají života plnými doušky. Lucie jakoby vedle mladšího partnera omládla a on naopak zas vyzrál. Skvěle se tedy doplňují.

Radek před nedávnem svojí lásce dokázal, jak moc ji miluje. Nechal si totiž její autogram vytetovat na paži. Je vidět, že vztah s Lucií bere opravdu vážně a kdo ví, třeba si přeje, aby to vydrželo navždy. Není se čemu divit, protože krom toho, že je Bílá stále kus, je i neskutečně sympatická.

„Lásku mám pořád u sebe,“ napsal si Radek na sociální síť pod fotku s vytetovaným jménem Lucie. Nahlédněte do fotogalerie, jak mu sluší nová kérka.

Související články

Další články