Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Návyková masturbace: To budete koukat, kdo to dělá nejčastěji a kolikrát!

masturbace
Zdroj: Facebook

Centrum Morningside Recovery v kalifornském Newport Beach nedávno požádalo 1100 mužů a žen ve věku 21 až 35 let, aby se účastnili národní ankety Návyková masturbace a odhalili tak, nejen kolikrát si to sami dělají, ale i co je k tomu vede a jak to ovlivňuje jejich partnerské vztahy.

Závislost na sebeukájení už není výmysl z knížek, ale sexuologové s ní bojují častěji a častěji, statistické údaje by tedy mohly pomoct nejen při léčbě, ale hlavně prevenci.

Překvapivých 63 % z dotazovaných byly ženy a ty se tedy nijak nestyděly, patřily i mezi ty respondenty, kteří uvedli, že masturbují až třikrát denně.

Celá polovina z dotazovaných věří, že to může narušovat partnerské vztahy, a necelých 20 % uvedlo, že se příliš stydí, aby to dělali sami se sebou.

Pro Morningside Recovery je důležitá informace, že 20 % lidí to dělá více než třikrát denně. Je to údajně velmi vysoké číslo a navíc to vážně narušuje důvěru ve vztahu. Hrozí pak, že se z partnerství vytratí sexuální život a schopnost sdílet orgasmus s partnerem.

No nehodláme z vás tahat, jak jste na tom vy, ale kdo máte odvahu, můžete se podělit s vaší "frekvencí".

Související články

Další články