Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Návštěva zubaře jako z hororu: Dentista zabil svou pacientku přímo na křesle, pokračoval v šílené operaci i přes zásah sester!

To je taky nápad, nechat si vytrhat najednou dvacet zubů! (Ilustrační foto)

Tak to je návštěva zubaře skutečně jako z hororu! I když mají dnešní ordinace to nejmodernější vybavení a dříve bolestivé zákroky, kdy jste potili hrůzou krev, jsou dnes jen takovým nepříjemným flekem na jinak pěkném dni.

Což se ale nedá říct, pokud byste šli si nechat trhat zuby do ordinace pana doktora Patela Rashmiho v americkém Connecticutu. K němu se objednala jistá čtyřiašedesátiletá žena jménem Judy Gan a těžko říct, kdo jí poradil, aby si nechala najednou trhat rovnou dvacet zubů. Nejspíš asi rovnou šílený dentista.

Judy podstupovala celkem náročný zákrok pod kontrolou přístrojů, které monitorovaly všechny náležitosti, ale najednou začala upadat do bezvědomí. Podle předběžné zprávy kvůli nedostatku kyslíku. Sestry z ordinace hned doktora varovaly, že by měl přestat, ale ten trval na tom, že svou práci dodělá.

Nakonec operaci musel na naléhání sester přerušit a zavolali pro Judy rychlou pomoc, ale než ta dorazila, žena zemřela. Zubař, přestože má jedenáctiletou praxi, se zachoval podle kolegů a svědků u soudu velmi nezodpovědně a je tedy zodpovědný za smrt své pacientky, i když mu prozatím hrozí jen doživotní zákaz činnosti.

Související články

Další články