Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Návrhář šatů, které kritici smaží v módním pekle a jimiž konkurence pohrdá, Josef Klír zkolaboval. Na krku má milionové dluhy! Co se přesně stalo?

Josef Klír řeší finanční problémy. Jakoby nestačilo, že za svoje modely
sklízí pořádnou kritiku.
Zdroj: herminapress.cz

Před lety si módní návrhář Josef Klír (41) začal říkat český John Galliano, jenže jeho extravagantní modely často sklízely kritiku nejen u jeho kolegů z branže (že by závist?), ale i u módních znalců (takže to nebyla závist?). O Klírovi dlouho nebylo slyšet, sem tam se objevily zvěsti, že má novou řadu porcelánu, ale po přehlídkách nových kolekcí ani památka. Teď vyšlo najevo, že za možným „skrýváním“ se jsou obrovské milionové dluhy, které musí Klír řešit.

Hlavní zprávy TV Barrandov přišly jako první s informací, že se návrhář dostal do finančních problémů. Nedokázal splácet hypotéku, za kterou si koupil byt v oblíbené pražské gay čtvrti Vinohrady, a banka na něj uvalila exekuci. Navíc si vzal další půjčku v hodnotě přes dva miliony korun u České spořitelny a ani tu nedokázal splácet. „Spoustě lidí, jako jsem já, se stalo, že člověk řeší věci a snaží se. Bohužel na základě nám včas nezaplacených faktur se člověk dostane do nějakého problému. Myslím si, že je to běžná a řešitelná věc,“ uvedl Klír exkluzivně pro Hlavní zprávy TV Barrandov.

Klír se měl před dvěma dny dostavit k soudu, kam se banka obrátila kvůli insolvenci, jenže soudní přelíčení muselo být odročeno, protože se návrhář několik hodin před ním psychicky zhroutil. Hned další den si ale Klír otevřel módní salón a na jeho prezentaci vypadal docela svěže. Takovéto jednání se bankám a soudu rozhodně líbit nebude!

Související články

Další články