Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Navrch huj, vespod fuj: Nela Slováková a její ex Martin se bombardují DRSNÝMI VZKAZY!

+ Dalších 16 fotografií
video
Nela Slováková (28) zřejmě prožívá nelehké období. Napřed ji lidé kritizovali za nepříliš povedenou postavu a krátce poté přišla šílená hádka s expartnerem Martinem Balážem. Bývalí milenci se dohadují o uhrazení dlužné částky za fólie na luxusní vůz Mercedes Brabus.

Tak tohle nikdo nečekal! Dvojice Nela Slováková (28) a Martin Baláž se rozešla v létě 2018 a nikdo nemohl tušit, že nevraživost mezi nimi bude pokračovat a vyhrotí se půl roku po rozchodu. Nela totiž nemůže rozchodit, že jí Martin vzal auto Mercedes Brabus, které jí měl podle všeho v čase spolužití darovat.

Nela totiž nechala auto polepit fóliemi v hodnotě několika desítek tisíc korun a faktura zůstala nezaplacena. Martin si po rozchodu auto vzal a asi pozapomněl fólie uhradit.

"90 % všech chudákových Instapříběhů je mířených na mě. Evidentně ještě vzpomíná. Je mi té Ivety v podstatě líto, protože ta to vůbec netuší a olizuje se s Martinem na písničku, netušíc, že to byla naše písnička, a on to zase dělá naschvál. Asi aby mi to bylo líto," napsala Nela drsný vzkaz jako reakci na svého ex.

Ten napsal: "Tak stalkerka se opět prozradila a zdá se, že má nastudovaný celý můj Instagram. Ale asi si nevšimla, že jsem smazal vše, co mě s ní spojovalo, fotky, zablokoval ji všude, kde se dalo, ale jí to pořád nedochází a nemůže zapomenout. Po pravdě se jí nedivím, ale takhle se ztrapňovat a pořád si mě brát do huby?" popsal situaci ze svého pohledu Martin.

Nakonec ještě napsal něco, co Nelu pořádně vytočilo: "Moje zlatá asi zapomněla, že kdyby nebylo mě, ani neví, co to Brabus je."

Na to Nela okamžitě reagovala ostrými slovy: "Zloděj na sebe nenechal dlouho čekat. Díky, že jsi mě 'naučil', co je Brabus. To výjimečně nelžeš. A teď zaplať, co dlužíš! 75 tisíc plus DPH."

Pak se ale rozhodla přeci jen reagovat ještě jednou: "Raději se budu stydět, že jsem nevěděla, co je Brabus, než se vozit v autě, co jsem dal své ex. Pak jí ho sebral a ještě ji nechal zaplatit fólii a dělal s ní machra. Navrch huj, vevnitř fuj," zaznělo v posledním vzkazu od Nely.

Související články

Další články