Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Návrat ztraceného otce: 14letá těhotná Dáša už prý zase randí s 10letým Ivanem

Návrat ztraceného otce: 14letá těhotná Dáša už prý zase randí s 10letým Ivanem
Zdroj: VKontakte
+ Dalších 10 fotografií
láska je láska
Čtrnáctiletá Dáša z ruského Železnogorsku tvrdí, že je těhotná s teprve desetiletým Ivanem. Jenomže urolog zjistil, že její milý ještě děti mít nemůže. Zvěsti o znásilnění nejprve potvrdila, vzápětí popřela, potom mluvila o rozchodu s údajným „otcem“. Teď to vypadá, že jsou Dáša a Ivan opět spolu!

"Netvoří se mu spermie. Pořád je to dítě," uvedl už před časem urolog Evženij Grekov, který desetiletého Ivana vyšetřoval. Jenomže Dáša si trvá na tom, že otcem jejího dítěte je on.

Lékař ale podle svých slov nic nepodcenil. "Laboratorní výsledky jsme kontrolovali třikrát. Chybu jsme udělat nemohli," prohlásil Grekov.

Před měsícem padlo obvinění ze znásilnění. Dáša měla být těhotná se starším chlapcem, který ji prý donutil k pohlavnímu styku násilím. To zprvu i sama potvrdila, ale potom si to rozmyslela s tím, že nikoho takového vůbec nezná.

Když se začala chlubit těhotenským břichem, přidala k fotkám i smutnou zprávu. Dívku rozesmutnil přístup "otce" Ivana, který se s ní před pár týdny rozešel. Ale zdá se, že se desetiletý kluk umoudřil a ke své nevěstě se vrátil.

Vrátil se k ní

"Byla to láska na první pohled. Seznámil nás můj kamarád, za dva dny už jsme byli spolu," napsala na sociální síť VKontakte. "Rádi spolu chodíme na procházky a držíme se za ruce," dodala.

Tak uvidíme, jak to mezi nimi bude, až se to malé narodí. Ivan totiž otcem dítěte být nemůže. Zároveň je zarážející, že se případem už nezabývají patřičné ruské úřady.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy