Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Návrat velkého zvířete Mika Tysona zpět do ringu: Je ve formě jako nikdy předtím

Návrat velkého zvířete Mika Tysona zpět do ringu: Je ve formě jako nikdy předtím
Zdroj: archiv Mike Tyson
+ Dalších 13 fotografií
návrat
Mike Tyson (53) se opět vrací do ringu a tentokrát se vší pompézností. Boxer, který vždy ohlásí konec kariéry a poté se vrátí, vzkazuje, že se úplně změnil a ze všeho nejvíce by si přál, aby na něj lidé vzpomínali v dobrém. Ještě před dvanácti lety byl na upadající boxerskou hvězdu smutný pohled. Obtloustlý Tyson však na sobě zamakal a na sociální síti zveřejnil video, na kterém maká. Má ale na to ve svém věku?

Mike Tyson je nepochybně velká boxerská legenda, která si zažila vzestupy i pády. Během svého dosavadního života si zvládl Tyson vydělat boxem téměř 8 miliard korun, ale přesto v roce 2003 vyhlásil osobní bankrot.

Všichni mají v živé paměti scénu, kdy ukousl svému soupeři Evanderovi Holyfieldovi část ucha. Po ukončení boxerské kariéry se snažil být motivačním řečníkem nebo pěstitelem marihuany.

V rozhovoru pro ESPN se Tyson rozpovídal o tom, že chce celý svůj život změnit. „Už nechci být za zrůdu. Nechci, aby si mě lidé pamatovali jako agresora, až zemřu. Nechci být nebezpečný své rodině a manželce,“ řekl před rokem. Nyní evidentně své rozhodnutí přehodnotil.

"Dlouho bojoval sám se sebou. Ale když přišel k nám do fitka, byl to zase ten starý Mike. Je mu sice třiapadesát, ale v ringu mu to přepne a útočí, jako by se vrátil do jednadvaceti let. Za šest měsíců bude v takové formě, že by zase mohl zápasit, a to bez jakékoliv nadsázky," řekl jeho trenér Rafael Cordeiro v rozhovoru na televizní stanici ESPN.

Mike Tyson o svých kvalitách ani v třiapadesáti letech nepochybuje. Denně běhá dvě hodiny na páse a jezdí na rotopedu. "Pak si vezmu činky na 300 zvedaček a až nakonec jdu do ringu. Cítím se fakt skvěle," vzkázal obávaný boxer.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy