Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Návrat stálic i spousta premiér: Prima odtajnila, na co se mohou diváci těšit na podzim

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
program
Skupina Prima představila své podzimní schéma. Diváci se mohou těšit nejen na charismatického Lukáše Vaculíka (57), který se na obrazovky vrátí v  v nových dílech Temného kraje, ale také na jednu překvapivou novinku s Martou Jandovou (45). Zpěvačka a porotkyně show ČSMT uvede na Primě svou vlastní talkshow MARTA. Chybět nebudou ani vlajkové seriály TV Prima – Modrý kód a Krejzovi.

Televize Prima na podzim vrátí na obrazovky nejen oblíbené stálice, ale představí i řadu nových pořadů a filmů. Diváci se mohou těšit na pokračování seriálu Temný kraj, kde bude opět v hlavní roli Lukáš Vaculík coby kriminalista Petr Kraj. Tomu bude při řešení případů sériových vražd opět pomáhat jeho pes Egon, který mu bude stát po boku i během řešení vraždy, která se týká i Petra samotného.

Nejen v soutěži Česko Slovensko má talent se objeví Marta Jandová, která od podzimu bude na obrazovkách i jako moderátorka talkshow MARTA. V každém díle přivítá dva dva hosty, kterým připraví úkol či výzvu, kterou budou muset splnit. Pořad divákům slibuje originální zábavu a spoustu hudebních vystoupení.

Oblíbený seriál Modrý kód se na podzim objeví se svým 185. dílem, během něhož do Rubavy přijede MUDr. Michal Tomášek, který se s Bojanem domluvil, že nastoupí na urgent. Petra dostane zprávu, která jí může změnit život a Prokop se k této situaci musí nějak postavit. Za Adamem přijede Milada Strnadová, matka holčičky, kvůli které měl Adam v minulosti problémy. Nové díly seriálu se na obrazovkách objeví už koncem srpna.

Krejzovi, kteří si přes prázdniny dávají pauzu, se na podzim vrátí a to rovnou i s novými posilami. Jako nové postavy se objeví Jaroslava Kretschmerová a Jan Dolanský, větší prostor na scéně dostane i Jan Šťastný, který si v seriálu zahraje další roli – jednovaječné dvojče své postavy Petra Vymeše.

S osmou řadu přijde show Česko Slovensko má talent. Diváci se mohou znovu těšit na Lujzu Garajovou-Schramekovou a Davida Gránského v rolích moderátorů, v porotě stejně jako v loňském ročníku zasedne Jaro Slávik, Marta Jandová, Diana Mórová a Jakub Prachař. Do porotcovského křesla na čas zasedne i herečka Jiřina Bohdalová. Soutěž přichází i s novinkou v podobě ČSMT aftershow, která poběží každé pondělí na kanálu Prima COOL v čele s moderátorskou dvojicí Soniou Edde a Jakubem Kotkem.

Na obrazovky se vrátí i pořad Poklad z půdy v čele s Janem Rosákem. Od 4. září pak poběží Show Jana Krause a vrátí se i pořady jako Prima Partička, Policie v akci a Prostřeno, do kterého propůjčili své hlasy Václav Vydra a Jana Boušková. Prima nezapomněla ani na Vychytávky Ládi Hrušky a Receptář prima nápadů.

Nedělní večery se na podzim ponesou v duchu české kinematografie. Premiérově diváci uvidí pohádku Když draka bolí hlava, kde si i se svými dcerami zahrál zpěvák Karel Gott. Televizní premiéru bude mít i komedie Po čem muži touží, kde se Jiří Langmajer promění v Annu Polívkovou. Na obrazovkách znovu uvidíme i snímky jako Bezva ženská na krku, Hodinový manžel, Pohádky pro Emu, Strašidla, Špindl, Všechno nebo nic a Zoufalé ženy dělají zoufalé věci.

Na kanálu Prima COOL se kromě ČSMT aftershow objeví i seriály jako Autosalon, Těžká dřina, premiérově i Kurz sebeovládání, Narcos a Pod černou vlajkou. Vrátí se i hity jako Simpsonovi, Top Gear a Teorie velkého třesku.

Kanál Prima MAX nabídne premiéry snímků Oko v oblacích, Ztracené město Z či Zlato. Diváci se mohou těšit ale i na osvědčenou klasiku, jakou je například Titanic, Poslední Mohykán, Robin Hood, Ďábel nosí Pradu nebo Chyť mě, když to dokážeš.

Nejmladší primácká stanice Prima KRIMI nabídne divákům premiéru seriálů Cardinal, Vlčí instinkt a Stíny spravedlnosti. Vrátí se i diváky milované seriály jako Sběratelé kostí, Castle na zabití, Vraždy v Midsomeru a premiérová sedmá řada seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté.

Kanál Prima LOVE nabídne premiéru seriálu Já, společnice, vrátí se ale i klasika jakou jsou například Gilmorova děvčata či Ranč Heartland a telenovely Hříšná láska a Příchuť lásky. Na obrazovce se objeví i snímky inspirované knihami Rosamunde Pilcher a Danielle Steel.

Nejoblíbenější český dokumentární kanál Prima ZOOM divákům nabídne seriály Utajené příběhy českých dějin II., Přírodní divy Země: Život na hraně, Divoká Čína a Krásy černomořského pobřeží.

Související články

Další články