Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Návrat Pussycat Dolls? Ne, toto je Dara Rolins a její holky! Tyhle kočky jí dělají křoví

Dara Rolins se pochlubila fotkou s DaraForce tanečnicemi
Zdroj: Se souhlasem Dary Rolins
Instanews

Toto není návrat Pussycat Dolls, toto je taneční skupina Dary Rolins (48). Ta se pochlubila fotkou se svýma holkama. Agáta Hanychová (36) zase pozdravuje z Like House vily, odkud už na Instagram natočila první video!

Nová dívčí kapela?

Že by ožily Pussycat Dolls nebo Spice Girls? Ne, tohle je Dařin hvězdný tým! "Spolu jsme vždy silnější," sdílela Dara Rolins (48) fotku se svou taneční skupinou DaraForce. Nutno dodat, že dámy vypadají luxusně a ještě lépe tančí.

Agáta řádí v Like House

Agáta Hanychová (36) sdílela první video z Like House vily. Jak je vidět, určitě se tam neulévá, naopak. Naučila se tvořit vtipná videa. Snad už se stihla seznámit a spřátelit s ostatními influencery.

Krásná Sabina z Dubaje

Sabine Kleckova se pochubila svou dokonalou postavičkou. Tu vystavila v romantickém růžovém prádélku. Nás ale zaujalo hlavně influencerčino dokonalé tělo, pro které si ji v zahraniční pletou s latinoameričankou.

Simona Krainová o nachlazení

"Když jsem byla malá a nechtěla jsem do školy, řekla jsem mámě, že mi není dobře, poslala jsem ji pro teplý čaj a následně jsem v něm vymáchala teploměr. Zvýšená teplota byla na světě a já mohla v náruči mámy ležet u knížek a pohádek," práskla na sebe modelka Simona Krainová (48), jejíž Maxík je teď nechlazený.

Související články

Další články