Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Návrat po dvou měsících: Makhmud Muradov přiletěl na narozeniny malé Ruminky

Kvůli narozeninám malé dcerky se po dvou měsících vrátil do Česka.
Zdroj: Se souhlasem Makhmuda Muradova
+ Další 4 fotografie

Pro příležitost narozenin své malé dcerky Ruminky si uzbecký MMA zápasník Makhmud Muradov našel čas a přiletěl po dlouhých dvou měsících do Česka. Tuhle událost, na rozdíl od loňských Vánoc, které jeho partnerka strávila s malou dcerkou sama, si nemohl nechat ujít. Jak druhé narozeniny Ruminky vypadaly? Sportovec se pochlubil na svém Instagramu. Co zaznělo v dojemném přání?

Dcera zpěvačky Moniky Bagárové (27) a zápasníka Makhmuda Muradova (32), malá Ruminka, oslavila druhé narozeniny. Na její výchovu je Monika většinu času sama, nejčastěji jí pomáhá její sestra Natálie. Podle informací eXtra.cz Makhmud totiž většinu času stále tráví v Uzbekistánu, kde se věnuje své bojové kariéře.

Pro příležitost narozenin své malé dcerky se ale Makhmud uvolnil a našel si čas, aby do Česka přiletěl slavit narozeniny s ní. I když na poslední chvíli, avšak přece jen. Společně strávenými chvílemi se pochlubil na svém instagramovém profilu a přidal dojemné přání.

Makmud Muradov: Dojemné přání dceři

“Dnes má moje dcera narozeniny. Jsem nesmírně vděčný pánu Bohu za takový zázrak a lásku v mém životě,” rozepsal se. Dodal zároveň, že v životě má teď jediný cíl: "Udělat vše pro to, aby moje princezna byla šťastná a pyšná na svého tatínka." Den nato Makhmud ale opět už trávil čas na tréninku, v Česku se pravděpodobně dlouho nezdrží.

Monika Bagárová: Píseň pro dceru

Monika Bagárová malé Rumince věnovala ke druhým narozeninám píseň s názvem "Vysněná." "Jsi jediná, moje vysněná, láska. V těch nejtěžších chvílích jsi to ty, kdo mi rozumí. Jsi vše, co na světě mám" zní v songu.


Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy