Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Vyčerpaná Ornela před kolapsem. Po návratu ze Survivoru v jednom kole, přiznala zdravotní problémy

+ Dalších 12 fotografií

Bývalá účastnice drsné reality show Survivor Ornella Koktová neměla po návratu z opuštěného ostrova v Dominikánské republice na aklimatizaci příliš čas. Péče o tři děti byl pro ni totiž drsný návrat do reality. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak ji přivítaly její malé ratolesti a jak je na tom nyní zdravotně. 

Přivítání dětí

Oblíbená influencerka Ornella Koktová nedávno popsala, že přivítání jejích dětí po návratu z reality show Survivor bylo relativně vlažné. "Ne, vůbec jsem to neobrečela. Já jsem pochopila, co mi pak říkal Pepa, že jim pořád pouštěl videa se mnou, ukazoval jim fotky, takže v uvozovkách kontakt se mnou měly," řekla eXtra.cz Ornella. "Ono to spíš nebylo tak, jako když vás vítá pes, ale pak se to projevilo, když jsme šli spát – děti šly k nám do ložnice, přitulily se a usnuly mi v náručí. Takže to bylo spíš dojemné přivítání," dodala s úsměvem.

Návrat zpět do civilizace ke třem dětem prý nebyla moc legrace. Na regeneraci totiž nebyl čas. "Taková vtipná věc ale je, že když mluvíte s jinými lidmi o návratu, tak vyprávějí o tom, jak se aklimatizují třeba měsíc nebo dva, že si to tělo musí zvyknout. No tak já jsem přiletěla, den jsem mohla polehávat a druhý den už jsem měla realitu, protože ty děti se vás neptají, musela jsem prostě začít fungovat," popsala brunetka. "Takže doslova následoval mateřský Survivor," dodala se smíchem na slavnostním otevření nového klenotnictví EPL Diamond.


Už je jí lépe

Ornellu po návratu ze Survivoru mrzelo, že si mnoho lidí myslelo, že soutěž opustila, protože jí chyběly děti. Podle ní to ale bylo všechno jinak. "Já bych ráda uvedla na pravou míru, že jsem neodešla z důvodu, že by se mi stýskalo a že bych tam fňukala, protože jsem bez rodiny," vysvětlila Koktová s tím, že s touto skutečností předem počítala. "Bohužel mi tam opravdu selhávalo zdraví a skončila jsem v nemocnici, kde mi po třech dnech dali dvoje antibiotika, a v tom stavu jsem už opravdu nemohla absolvovat ty obří parkoury, které se tam dělaly v pětačtyřicetistupňovém vedru," dodala.

Nyní je na tom trojnásobná maminka zdravotně o poznání lépe. "Tak léky už jsem dobrala, ale ve chvíli, kdy začnete normálně jíst a začnete doplňovat vitamíny, tak to tělo strašně rychle na všechno reaguje," uvedla Ornella, která si prý dříve myslela, že vitamínové tabletky nemají na tělo takový vliv, ale pobyt na opuštěném ostrově ji přesvědčil o opaku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy