Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Návrat NEJVĚTŠÍHO PADOUCHA do Ordinace: Vykopal Martynčák HROB malé Haničce?!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 15 fotografií
Ordinace
Tyran Andrej Martynčák se vrací do Ordinace v růžové zahradě. Před rokem málem umučil Zdenu a šel do basy. Nad jeho propuštěním se vznáší velký otazník. Stejně tak nad jeho zapletením do únosu malé Haničky Suché. David se Zdenou dokonce pojmou podezření, že jí na dvorku chaty, kterou si u Kamenice pořídil, vykopal hrob!

Ján Jackuliak (40) si nemůže vynachválit, že se jeho postava vrací do Ordinace v růžové zahradě Andrej Martynčák coby jeden z největších padouchů v historii seriálu s dějem pořádně zatočí.

Činit se začal už nyní. Policista Janák začal Martynčáka vyšetřovat kvůli únosu malé Haničky Suché. Zatímco Zdena, kterou málem utýral k smrti, s Davidem umírají strachy, v jeho pokoji na ubytovně je nalezena krev a na bundě bývalého hokejisty Haniččina DNA.

Stopy vedou rovněž k chatě, kterou si Martynčák za Kamenicí pořídil. Tam se totiž nachází místo, které připomíná čerstvě vykopaný hrobeček.

Jackuliak slibuje, že dění v Ordinaci bude v následujících týdnech nanejvýš napínavé. Od návratu do role ho neodradilo ani dojíždění. Ve vlaku z Bratislavy, kde má pětiměsíčního syna Tea, do Prahy tráví skoro 4 hodiny. Prý se ale těší především na reakce diváků na Martynčákův comeback.

Související články

Další články