Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Návrat na místo činu: Trenér Říha přebral hokejistovi ženu, pak s ní bydlel v jeho domě!

Zdroj: Profimedia.cz, Facebook, Instagram
+ Dalších 9 fotografií
MS V HOKEJI
Trenér nároďáku Miloš Říha (60) má na Slovensku milenku, teď tam s našimi hokejisty svádí boj o zlato. Vnadnou Soňu Obšutovou přebral slovenskému reprezentantovi Jaroslavu Obšutovi (43). Údajně to spolu táhli už od roku 2011, nevěra praskla o čtyři roky později. A přerovský rodák se s tím rozhodně nepáral, několik měsíců dokonce bydlel v Obšutově luxusní vile.

Hokejisty postavil do latě, kromě skvělého trenéra je však Miloš Říha (60) i pořádný kanec. Obdařenou kočičku Soňu Obšutovou, s níž je dodnes, přebral slovenskému hokejistovi Jaroslavu Obšutovi (43).

Měli se začít scházet už v roce 2011, nevěra ale vyplavala na povrch až o čtyři roky později. Obšutovi se snažili narušenou důvěru obnovit a manželství zachránit, ale marně. Dvojice se rozvedla. Jaroslav šel z kola ven, Soňa plála větší láskou k Říhovi.

A tak se stalo, že když si šel Obšut vyzvednout děti, na pohovce v jeho luxusní vile u Zvolena natrefil na Říhu. „Připadá mi neskutečné, že když si jdu vyzvednou syna, tak pan Říha je u mě doma. Je to člověk bez páteře. Ani dva roky po rozvodu totiž není dům majetkově vyrovnaný, a tak to jdu řešit soudní cestou,“ svěřil v roce 2017 hokejista portálu pluska.sk.

Jak řekl, tak udělal. O pár měsíců se už někdejší hnízdečko lásky šťastných manželů prodávalo. Cenovka? V přepočtu přes 11 milionů korun!

Se vztahem Miloše se Soňou ale ztráta domu nezamávala. Jsou spolu dodnes, dokonce už se ani nebojí ukázat spolu na veřejnosti. Naposledy si spolu vyšli na lednový Prešporský bál v Bratislavě. A i na výsledcích českých hokejistů je znát, že Říhovi románek s mladší kočičkou náramně svědčí.

Související články

Další články