Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Návrat Lucie Vondráčkové do Česka: Jak nacpat 8 let do dvou kufrů, hořekuje

Zdroj: Facebook L. Vondráčkové
+ Dalších 15 fotografií
SBOHEM KANADĚ
Vypadalo to, že konec života Lucie Vondráčkové (39) za velkou louží je v nedohlednu, pár měsíců ale uběhlo jako voda a zpěvačka, která míří za dětmi kanadským soudem poslanými za tátou do Česka, už si musela sbalit všechny saky paky. Teď ji čeká neveselá štreka domů bez jediného z obou synů.

Koncem března kanadský nejvyšší soud nekompromisně rozhodl o tom, že podle haagské úmluvy jsou děti v Kanadě zadržovány bez souhlasu otce. Proto soudci přikázali, aby se s Tomášem Plekancem (36) na konci školního roku vrátily do České republiky. A ten je v Kanadě, takže pěnice už balí.

Balení

„Nevíte někdo, jak nacpat 8 let do dvou kufrů?“ ptala se na Instagramu Lucie. Kdy přesně si hokejista děti převezme a odletí s nimi, to je informace na úrovni státního tajemství. Neví se ani to, kdy konkrétně by měla trojici následovat i Lucie Vondráčková (39), která chtě nechtě letí zpět také, byť po vlastní ose.

Jisté je jen to, že datum návratu všech je blízko. Dojde k němu nejpozději v následujících týdnech a v Česku se pak hned rozjedou soudy ohledně péče o děti a také rozvod

Co bude dál?

Zpěvačka sice po soudní prohře veřejně prohlašovala, že nikdy vlastně neměla žádné jiné přání než se s prcky do ČR vrátit, jenže tvrzení advokáta i jí samé naznačují, že to bylo asi jinak

V Kanadě má prý ale domluvenou novou filmařskou práci, takže bůhví, jestli se přece jenom nebude chtít dostat zpátky.

Související články

Další články