Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Návrat krále: Hrouzek zase bude pilovat LAJNU! Jaké další novinky uvidíme?

Zdroj: Stream.cz
novinky
Fanoušci kultovního seriálu Lajna se dočkají osmidílného pokračování v podobě druhé série. Co dále na Televizeseznam.cz můžete vidět? Podívejte se na programové schéma.

Spolu s profesionálními hokejovými kluby se na novou sezónu chystá i Stream. Fanoušci kultovního seriálu Lajna se dočkají osmidílného pokračování v podobě druhé série. Kromě toho nabídne produkce Streamu svým divákům i čtvrtou řadu reportérského cyklu Černota, tentokrát z prostřední množíren, či dvanáctidílnou minisérii Blbej den, ve které nejlepší čeští kaskadéři a zápasníci připravili pro diváky, na české poměry, ojedinělou akční podívanou. Zavítají k nám také dva cizinci z pořadu Jak nás vidí svět, aby na vlastní kůži zjistili, jaké to je být Čechem. Tématem ženského bezdomovectví provede druhá série dokumentu Bez domova a Tajemné podzemí prozkoumají diváci společně s badatelskou expedicí. Pokračování se dočkají i další oblíbené pořady z produkce Streamu, které diváci najdou na videoportálu Televizeseznam.cz.

„Letos na podzim nás čeká premiéra jednoho seriálu a k tomu hned několik nových krátkých formátů. V některých z nich se řeší celospolečenské problémy, jako jsou množírny, ženy bez domova či násilí. Výjimečný je Blbej den, který je sice hraný, ale zároveň v něm nefigurují slavní herci jako například v Lajně 2, nýbrž ti nejlepší bojovníci z České republiky. Společný projekt manažera provozu Streamu Filipa Vážanského a producenta Tomáše Priknera je ojedinělý nejen po umělecko-technické stránce, ale i z hlediska obsahu,“ říká ředitel obsahu Seznam.cz Igor Kalaš.

V nabídceTelevizeseznam.cz se mohou diváci těšit i na pokračování oblíbených pořadů z produkce Streamu, například nové díly spotřebitelského pořadu A DOST! s Janem Tunou či na dokumentární cyklus Krvavá léta s Jiřím Padevětem. Nebude chybět ani pořad o nejoblíbenějších písních HitStory s Janem Dědkem, módu slavných si vezme na paškál Renato Salerno v lifestylovém magazínu Na hadry, celou řadu obdivuhodných uměleckých počinů divákům představí sochař Pavel Karous v pořadu Vetřelci a plameňáci a pro milovníky kriminálek bude pokračovat i Expertiza s forenzní genetičkou Halinou Šimkovou. Kazma se opět chopí různých řemesel v pořadu Kazma v práci. Stream nezapomíná ani na nejmenší, pro které má každý měsíc stovky nových příběhů pro děti v sekci Pohádky.

NOVINKY PŘEHLEDNĚ:

Lajna 2

Blbej den

Černota – 4. série

Jak nás vidí svět – Dva cizinci v ČR

Bez domova – 2. série

Tajemné podzemí

Sladká akademie

Související články

Další články