Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Návrat Kim Kardashian k nevěrnému Kanyemu? Rozvod byl prý odložen!

Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
To vážně?

Kim Kardashian (40) se prý vrací k rapperovi Kanyemu Westovi. Pár ohlásil rozchod letos v únoru. O rozvod pak zažádala právě Kim. Té se kromě zpěvákovy nevěry nelíbilo ani to, že žil v úplně jiném státu než jeho rodina! Teď to ale vypadá, že se plameny lásky podaří opět rozžehnout.

Návrat Kimye?

Fanoušci mají jasno - Kim Kardashian (40) a Kanye West to spolu zase zkouší. Jejich rozvod byl totiž, jak se zdá, odložen. Hvězda reality show Kepping Up with the Kardashians se přitom s rapperem Kanyem Westem (44) rozešla už v únoru, kdy zároveň podala žádost o rozvod.

To nic nemění na tom, že byl podle deníku The Sun pár k vidění, jak si užívá společnou večeři v restauraci v Malibu. Jako jeden z důvodů, které k rozpadu manželství přispěly, měla být přitom zpěvákova nevěra. Pár spolu vychovává čtyři děti a hodně fanoušků si tak myslí, že Kim zažádala o rozvod spíš jen proto, aby dala Kanyemu lekci. Ve skutečnosti prý ale s rozvodem nijak nepospíchá a možná k němu nakonec ani nedojde.

Manželé, kteří spolu nebydlí

Pár si řekl své "ano" v italské Florencii roku 2014. V posledním "stadiu" manželství už spolu ale ani nežili, Kanye pobýval ve Wiomingu, zatímco Kim v Los Angeles.

"Nikdy jsem si nepřipadala osamělá. Říkala jsem si, že mám děti a manžela. Jenže ten se stěhoval ze státu do státu, a přestože mi to ze začátku nevadilo, po čtyřicítce jsem si řekla, že tohle přece nechci. Nechci manžela, který žije v úplně jiném státě než já," svěřila se Kim Kardashian s pro běžného Čecha naprosto nepředstavitelnou realitou jejího běžného života.

Dle přátel si tak pár nebyl blízký, neměli mezi sebou dobrou komunikaci, a přestože se vždy podporovali, hodně jim toho v manželství chybělo - snad právě i proto, že spolu neprožívali každodenní problémy.

Související články

Další články