Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Rozchod se Soukupem Agátu nepoloží. Dojemným snímkem poslala jasný vzkaz o úplné rodině

Agáta Hanychová se odvázala.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Vztahy

Agáta Hanychová (38) se po rozchodu s Jaromírem Soukupem stále víc objevuje po boku svého expřítele Miroslava Dopity. Nejdříve ho pozvala na narozeninovou oslavu nejmladší sestry Korduly Stropnické, poté se záhadně začala věnovat golfu, kde byl přítomen právě její expartner, a nyní na svém Instagramu sdílela fotku čtyř rukou s komentářem "Jsme rodina". Má v tom prsty Dopita? 

Už to bude pomalu měsíc, co oblíbená influencerka Agáta Hanychová oznámila rozchod s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Jejich vztah je nyní na bodu mrazu a podle influencerčina okolí je zřejmě dvojice na nože. Zpočátku na Agátě bylo vidět velké zklamání, které nedokázala skrývat ani na svých sociálních sítích. Teď to ale vypadá, že chmury vystřídalo štěstí.

Vrací se Agáta ke svému ex?

Zdá se, že se Agáta vrací ke své staré lásce. S Miroslavem Dopitou v poslední době podnikají hodně společných aktivit, což je na bývalý pár až podivně neobvyklé. Co se týká Agátiných rozpadlých aférek, s Miroslavem měla asi nejlepší vztah. Vždy zůstávali přáteli a poměrně často se navštěvovali. Hlavně kvůli společnému synovi Kryšpínovi, který podobu svého otce rozhodně nezapře.

Nedávno slavila nejmladší dcera Veroniky Žilkové Kordula Stropnická osmnácté narozeniny. Agáta si s rodinou dala záležet a uspořádali jí obrovskou oslavu na zahradě, kam byl pozvaný právě i Agátin expřítel Miroslav Dopita. Zanedlouho poté s bývalým fotbalistou a s Kryšpínem vyrazili na golf, který Agáta nikdy předtím ještě nezkoušela. Už i její fanoušci jí dávají v komentářích souhlas, ať se ke svému bývalému vrátí. "Agáta strašně rozkvetla! Jsem taky ráda, že je s Dopitou! Je to fešák! Hlavně ať jsou šťastní," okomentovala například nedávno její fanynka příspěvek z golfu.

Společné foto

Nyní Agáta opět šokovala, když na svůj Instagram přidala společnou fotografií čtyř dlaní. Jedna ruka patřila Agátě, druhá malé Rozárce, kterou má influencerka se Soukupem, třetí Mie a čtvrtá Kryšpínovi. K příspěvku Agáta přidala píseň, ve které zní "Jsme rodina". Ke štěstí už jí chybí jenom ruka, díky které by byla rodina kompletní. A nejeden Agátin fanoušek doufá, že to bude právě Dopita, který se právě rozvádí a je často vídán v domě dcery Veroniky Žilkové. 

Související články

Další články