Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Návrat k Vlaďce Erbové se odkládá: Zdeněk Bahenský si užívá s bývalkou Karlose Vémoly

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Nový vztah?
Ještě nedávno to podle fotek z Instagramu vypadalo, že se hokejista Zdeněk Bahenský (34) udobřil s Vlaďkou Erbové (38). Alespoň tomu nasvědčovaly příspěvky z výletu Karlštejn na Vlaďčině profilu. Mnozí čtenáři řešili, zda se Bahenský vrátí i do Vlaďčiny ložnice. Jenže Zdeněk se nedávno objevil také po boku prsatice Denisy (30), která dříve randila s hvězdou MMA Karlosem Vémolou (33).

Randí s Vémolovou bývalkou

Nejdřív rozvod s manželkou Vlaďkou, potom rozchod s modelkou Taťánou Makarenko (30). Tak která kráska bude třetí v pořadí? Co takhle 1. Vice Miss Internet Denise Ayverdi

Tato kráska se na svém instagramovém profilu pochlubila, že si užívá na koncertu právě s Bahenským (34). Snad nám bojovník smíšených bojových umění Karlos Vémola, který je Denisiným bývalým partnerem, nebude žárlit.

Spolu prožili radost

Vypadá to, že si skutečně rozumí. Na videu, které zveřejnila, se k sobě opravdu mají. Navštívili totiž společně koncert Kapitána Dema A nebyli tam sami. Denise dělala doprovod její dobrá kamarádka, která nezapomněla vše dokumentovat.

Erbová přitom nedávno ukázala fotky z Karlštejnu Na chvíli to vypadalo, že dokáže slepit rodinné vztahy do přijatelné podoby. Nyní to vypadá, že Bahenský se s Erbovou stýká hlavně kvůli společnému potomkovi, kterým je dospívající dcera, ale zábavičku si umí najít i jinde.

Související články

Další články