Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Návrat k Monice Bagárové? Makhmud Muradov se poprvé vyjádřil, křehký vztah brání jako oko v hlavě

Makhmud Muradov a Monika Bagárová
Zdroj: Se souhlasem UFC / Se souhlasem M. Bagárové / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
VYJÁDŘENÍ

Jak jsme již informovali, někdy nekompromisní porotkyně ze SuperStar, ale v soukromí sympatická zpěvačka Monika Bagárová (27) má podle našich informací opět tvořit pár s Makhmudem Muradovem (31), s nímž byla oficiálně asi měsíc rozešlá. K situaci se nyní pro eXtra.cz vyjádřil i sám sportovec, který je velmi opatrný, aby křehký mír ničím nenarušil.

Monika Bagárová: Už není single?

V posledních dnech k sobě zpěvačka Monika Bagárová a sportovec Makhmud Muradov opět začali nacházet cestu. Ještě před pár týdny jako by dělali vše pro to, aby se ve společné domácnosti nepotkali, nyní trávili ale čas spolu a z jejich okolí se nese, že jde vážně o comeback.

Vše ještě podtrhuje to, že Moničino auto už zase parkuje před domem u Prahy, a ne v Brně u rodičů, kde se dávala dohromady. A také to, že nyní zcela jasně naznačila, že důležité je pro ni odpustit lidem kolem sebe.

Šťastná maminka a tatínek

Na naše otázky bohužel nijak nereagovala, fanouškům ale řekla, že pro Ruminku je nejpodstatnější, aby spolu fungovali.

„Oba pro ni dýcháme a uděláme vždy vše pro to, aby byla šťastná a nechybělo jí nic. Tím nemyslím materiálně,“ napsala Bagárová. Myslela tím snad, že spolu šťastní maminka a tatínek jsou pro malou nejvíc?

Buď jak buď, Makhmud Muradov odpověděl redaktorovi eXtra.cz na otázku, jestli je fakt, že spolu opět tvoří pár.

Opatrný Makhmud Muradov

„Ahoj, děkuji za zprávu, ale co týče mého osobního života, tak ho nechci řešit s médii a tak. Děkuji za pochopení,“ napsal nám sympatický Mach, který byl ještě nedávno ohledně své situace s Monikou přitom dost otevřený.

„Takhle jsme se domluvili z obou stran, že to bude lepší pro mě i pro ni. Prostě jsme měli nějaké problémy. Ale jak říkám: jsme úplně v pohodě. Vždycky se na všem domluvíme,“ tvrdil naší redakci ještě před pár týdny. Zároveň tehdy přísahal, že čest Moniky bude bránit před všemi, ať spolu jsou, nebo ne.

Dnes už se zdá být opatrný. Jako by snad nechtěl křehkou rovnováhu s Monikou ničím ohrozit. Přece jen: jestli se k sobě vrátili (jako že to vypadá, že skutečně ano), je třeba nyní především pracovat na vztahu, a ne vykřikovat do médií, jak se „mocinky milánkují“…

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy