Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Návrat k bývalému? Angelina Jolie u něj v bytě strávila tři hodiny a donesla mu flašku vína

Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Návrat?

Angelinu Jolie (46) načapali paparazzi, jak míří do apartmánu svého bývalého manžela, taktéž herce Jonnyho Lee Millera (48). Pár spolu žil v devadesátých letech, ale poté se rozvedl. Angelina byla spatřena, jak k němu míří s láhví kvalitního vína a podle informací u něj strávila tři hodiny.

Slavná herečka a bývalá manželka Brada Pitta Angelina Jolie se zřejmě znovu ponořila už do dávno probádaných vod. Podle americké mutace deníku The Sun byla navštívit svého tehdejšího manžela Jonnyho Lee Millera, který je známý třeba z filmu Trainspotting nebo seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté.

Co tam dělala?

Když byla paparazzi spatřena, jak míří do jeho brooklynského apartmánu, držela v ruce flašku luxusního vína. Přišla kolem půl jedenácté dopoledne a odcházela o více než tři hodiny později. Podle očitých svědků navíc nechala bodyguardy čekat před budovou.

New York navštívila Angelina u příležitosti oslav svých šestačtyřicátých narozenin. Do města ji navíc doprovázely děti, kde ale byly během návštěvy Angeliny u bývalého, není známo.

Vzali se velmi brzy

Pár se poznal na natáčení snímku Nebezpečná síť v roce 1995. O šest měsíců později se vzali během soukromého obřadu. Angelině bylo v té době pouhých dvacet let a na sobě měla během svatby černé kožené kalhoty a triko s jeho jménem napsané její vlastní krví. Pár se však rozvedl v roce 1999. Po odloučení ale Angelina s Jonnem zůstali přátelé.

Související články

Další články