Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Návrat Gregorové ke Koptíkovi? Slovenská herečka naštvala i své známé, odešli z premiéry!

Zdroj: facebook
+ Dalších 8 fotografií
Kdyby věřili eXtra.cz, nezažili by zklamání! Zprávy o tom, že Hana Gregorová (65) odpustila Ondřeji Koptíkovi (33) jeho podzimní celonárodní ponížení a vrátila se k němu, asi připadaly jejím kamarádům a známým jako přitažené za vlasy. Mnoho z nich tak na premiéře její nové divadelní hry zažilo šok!

A možná ne ten kulturní. Hra Boeing aneb Tři letušky v Paříži se hostům premiéry líbila, překvapení ale přišlo ve chvíli, kdy si diváci všimli jednoho z hostů: Ondřeje Koptíka.

Toho by ti, kteří na konci loňského roku Hanu Gregorovou litovali za to, co jí prováděl (a že toho bylo!), čekali spíš v pekelném kotli, v base nebo pod mostem. Rozhodně ale ne na místě úspěchu jeho „ex“.

Redakce eXtra.cz přitom už dávno psala, že se k sobě znesvářené holubičky vrátily, ba dokonce že Gregorová přítele navštěvovala i v léčebně.

Ale pro některé její kámoše to stejně byla novina.

„Všiml jsem si pár fakt totálně naštvaných pohledů směrem k němu. Hodně lidí bylo zhnusených, proč tam vůbec je. Samozřejmě se s ním ale někteří lidé i bavili, hlavně ti, co patří k věrné suitě Gregorové. Je to taková její soukromá sekta, samozřejmě v nadsázce řečeno. Ti ji mají až v nábožné úctě a ona se jim se vším svěřuje. Ti už o tom, že jsou zase spolu, evidentně vědí delší dobu,“ všiml si host premiéry.

„Viděl jsem dokonce pár lidí, kteří hned po konci nakvašeně odešli. Drželi Hance palce, ale tímhle si to u nich zazdila. Ani nepočkali na party a cestou trousili poznámky o tom, proč si tam ten Koptík dovolil jít a jestli ona se totálně nezbláznila,“ pokračuje náš zdroj.

Jeho slova potvrzuje i další svědek. „Jak jsem ho tam spatřil, přítelkyně mě musela držet křečovitě za ruku. Zatmělo se mi před očima a nebýt tam moje láska, dám mu do tlamy. Když se na to ale dívám s odstupem, je jasné, že ho musela pozvat. A až pak jsem se dozvěděl, že jsou spolu už delší dobu. Nechápu ji,“ tvrdí jeden z kamarádů Hany Gregorové.

Těch, kteří jsou z jejího rozhodnutí odpustit Koptíkovi mimo, je ale mnohem víc. Zatím nikdo se ale neodvážil říci to na jméno veřejně, nechtějí se s temperamentní Slovenkou dostat do křížku.

Související články

Další články