Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Návrat gentlemanů: Doba se mění a s ní i vzhled mužů. Češi obnovují tradici pánských kadeřnictví

I muži mají možnost nechat se hýčkat.
Zdroj: gentlemenbrothers.cz
+ Další fotografie
Ženy čím dal častěji sní o opravdových mužích. Gentlemanech, kteří voní po kolínské, mají upravené vousy i vlasy, a přesto si zachovávají mužný vzhled. My víme, kde přesně takové pány můžete potkat.

Tradiční holičství Gentlemen Brothers je místem, kde se tito muži pohybují. Unikátní služby pro muže nabízejí na Praze 2-Vinohradech a již brzy také na Moskevské ulici v Liberci.

Že se nejedná o obyčejné pánské kadeřnictví, zjistíte už při příchodu, kdy vám lazebník nabídne kávu, whisky či jiné občerstvení a poté vás usadí do křesla, kde po rozmluvě s vámi a vyslechnutí vašich představ začne vytvářet mistrovské dílo. Vždy k vaší spokojenosti samozřejmě.

Holení břitvou a úprava účesu je pro opravdové gentlemany obřad. Toho jsou si dobře vědomi i majitelé a zakladatelé nebývalého konceptu postaveného na tradicích, Tomáš Kucek, Petr Kucek a Šárka Růžičková.

V posledních letech v Praze vzniklo několik lazebnictví, v rodinném podniku Gentlemen Brothers je však kladen maximální důraz na tradici a pohodlí zákazníků. Proto, aby se klienti opravdu mohli přenést do dob dávno minulých a při využití některé z nabídek relaxovat stejně tak jako kdysi dávno například Angličané, je v salonu piano, na které se hraje vždy každou středu a pátek.

Říkáte si, zda si vůbec při tom všem, co popisujeme, můžete návštěvu takového podniku dovolit? Tak věřte, že služby se pohybují od 290 Kč do 980 Kč s tím, že při využití nejdražší varianty zažijete opravdu vše. Ta totiž zahrnuje kromě klasického mytí, stříhání, úpravy kontur a obočí také opálení chloupků na uších, napaření vousů horkým ručníkem a klasické holení břitvou. To ale není vše. Samozřejmostí je výsledný styling účesu nebo hydratační ošetření pleti a nezbytná kolínská. Všechny služby je možné pořídit také jako dárek. Dostanete krásný dárkový poukaz, který můžete zakoupit ZDE.

Ať dovnitř vejde kdokoliv, ven vychází jako spokojený, odpočinutý a upravený zákazník, který se díky profesionálním službám na opravdu vysoké úrovni a nezaměnitelné atmosféře vždy rád vrací.

Holení u Gentlemen Brothers je zážitkem, který by si každý muž, jenž je rád gentlemanem, měl čas od času dopřát. A pokud byste ho chtěli dopřát někomu vy, můžete samozřejmě zakoupit voucher, který je ideálním dárkem pod stromeček. Vouchery jsou k dostání ZDE

Související články

Další články