Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Návrat domů bude krutý! Skončí na YouTube? 3 scénáře, co bude popálená Týnuš dělat

Co bude Týnuš Třešničková dělat po léčbě?
Zdroj: reprofoto youtube.com
+ Dalších 63 fotografií
Popáleniny na 35 procentech těla, operace, upoutání na lůžko a... co bude dál? Následky tragického zranění z Turecka mohou být pro Týnuš Třešničkovou (22) fatální. Bude záležet, jak rychle se internetová kráska vyléčí. A taky, jak rychle si na "novou" podobu svého těla zvykne. Buďto bude pokračovat v dráze youtuberky, anebo se vrhne úplně do jiné oblasti?

Týdny až měsíce, to jsou prognózy lékařů, za jak dlouho bude Týnuš Třešničková zase ve formě. Zatím leží v istanbulské nemocnici s popáleninami na 35 procentech těla a o jejím momentálním zdravotním stavu doktoři mlčí.

Teď je to sice poslední věc, která by ji trápila, ale přijde čas, kdy internetová hvězdička začne myslet na pokračování své kariéry. Přinášíme trojici možných scénářů, které mohou po jejím návratu do Česka nastat.

  • 1. Smíří se s jizvami po operaci a zůstane na YouTube

Zatím se neví, na jakých místech je Týnuš přesně popálená. Jde ale o horní partie těla, hovoří se o obličeji i poprsí, které má silikonové. Jelikož Třešničkovou museli po převozu do nemocnice neprodleně operovat, aby jí zachránili život, na zraněných místech jí zůstanou ošklivé jizvy. Pro dívku, která si celý život zakládá na své krásné vizáži, to je rána ze všech největší.

Pro Týnuš to bude zkouška síly osobnosti. Je klidně možné, že se s takovou ránou osudu smíří a bude se mít nadále ráda i tak. V takovém případě se dá předpokládat, že její kariéru na YouTube a dalších sociálních sítích nehoda neohrozí.

  • 2. Přehodnotí životní priority

V odvěkém boji lpění na kráse a lhostejnosti patřila Týnuš vždycky do prvního tábora. Bylo to vidět na první pohled. Půvabná byla Třešničková i od přírody, ale ráda tomu pomáhala. Výrazný makeup, prodloužené vlasy a především silikonová ňadra jsou toho jasným důkazem.

Existuje velká možnost, že tragická nehoda donutí Týnuš přehodnotit její priority. Krása už pro ni nebude na prvním místě, ale ve veřejném prostoru bude chtít i nadále působit. Třeba se pak vrhne na charitu nebo jinou prospěšnou činnost.

  • 3. Stáhne se do ústraní a už nikdy nevyleze

Třetí a pro Týnuš snad nejvražednější scénář může být naprosté psychické zhroucení. Je téměř jisté, že o svou největší životní přednost, a sice krásu, Týnuš kvůli popálení nadobro přišla. Vedle toho, že se s tím smíří, musíme počítat i s tím, že se tak nestane. Pro Třešničkovou to může být taková rána, že se nadobro stáhne do ústraní a už o ní nikdy neuslyšíme.

A tady si přečtěte, jak jsou na tom rodiče popálené Týnuš Třešničkové.

Související články

Další články