Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

NÁVRAT DO SPARTY: Hraje si Sparta na charitu? Nebo má stárnoucí Rosický v kádru pořád své místo? Marketing je dobrá věc, ale jak to bude vypadat na trávníku?

Rosický? To je chodící reklama na zranění.
+ Další 3 fotografie
Tomáš Rosický dnes na Letné podepsal se Spartou smlouvu. Český záložník se tak ještě pokusí alespoň v českém prostředí ukázat svoje kvality. Je to ale výhodný přestup vzhledem k tomu, že je Tomáš celou kariéru na marodce?

Poslední ligové sezony strávil v luxusním prostředí londýnského Arsenalu, tam toho ale moc neodehrál, protože mu život hodně ničila četná zranění. Vedení klubu už nechtělo nadále dotovat hráče, který spíše podává ostatním lahve ze střídačky, a ukončilo s ním angažmá.

Rosický se tak stal volným hráčem, o kterého hned ze začátku měla zájem Sparta. Té se nakonec “věčného maroda” podařilo ulit do svých řad.

Otázkou ale je, zda Rosický už nemá spíše věnovat svůj čas rodině než fotbalu. Pokud je zdravý, tak je pořád jedinečný, ovšem to je většinou pár zápasů během sezony, jinak pravidelně sedí na tribuně nebo na lavičce. Snad se ale vše v dobré obrátí a Tomášovi se podaří odehrát za Spartu alespoň jeden celý ligový zápas, více po něm asi vedení klubu ani nechce.

Rosický totiž přišel jako marketingový tahák. Dresy s číslem 10 zase půjdou na odbyt. A pokud předvede něco i na hřišti, bude to pro Spartu takový bonus navíc. Držíme palce.

Mohlo by vás zajímat

Další články