Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Návrat do Ordinace: Adam Suk přijíždí za Mázlem s nabídkou, která se neodmítá

+ Další fotografie
Marek hledá Eriku, která zmizela uprostřed noci z bytu. Pořád nechce uvěřit, že opustila svého novorozeného syna, o kterého se teď Marek musí sám postarat. Mariku obvinili, že může za smrt pacientky, protože zkolabovala u její operace. Alena má výčitky kvůli událostem minulého večera. Navíc má strach, že se o všem dozví Čestmír. Primář Mára donutil Táňu, aby pro něj sepsala zprávu o Maričině kolapsu na sále. Bobo Švarc chce nachytat Ludvu. Mázl dostane od Adama Suka nabídku, aby odjel na stáž do zahraničí.

Tento týden v Ordinaci v růžové zahradě bude plný emocí. Bezradný Marek si bude muset sám poradit s novorozencem, od kterého utekla matka Erika. Maričina kariéra se rozpadá jako domeček z karet, Alena riskuje svůj vztah a Čestmír dostává nabídku, kterou jen tak někdo neodmítne. Co řekne Adamovi Sukovi?

Marek hledá Eriku, která zmizela uprostřed noci z bytu. Pořád nechce uvěřit, že opustila svého novorozeného syna, o kterého se teď Marek musí sám postarat. Mariku obvinili, že může za smrt pacientky, protože zkolabovala u její operace. Manžel zemřelé se rozhodne podat žalobu a zastupovat ho bude advokát Zálešák. Marice je jasné, že tohle může být konec její lékařské kariéry. Alena má výčitky kvůli událostem minulého večera. Navíc má strach, že se o všem dozví Čestmír, protože by mohla existovat kompromitující fotografie...

Primář Mára donutil Táňu, aby pro něj sepsala zprávu o Maričině kolapsu na sále. Táňa si připadá jako udavačka a stejně ji vidí i někteří kolegové. Ze špatné nálady se jí snaží pomoci Vojta, pozve ji ke strejdovi na zabijačku. Bobo Švarc chce nachytat Ludvu. Nastraží před ním peněženku pacienta, je přesvědčený, že Ludva neodolá a peníze ukradne. Mázl dostane od Adama Suka nabídku, aby odjel na stáž do zahraničí. Kvůli rodině odmítne, ale všem je jasné, že by jel rád.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy