Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Návrat do Modré laguny: Brooke Shields se znovu svlékla! Jak se změnila po 37 letech?

Je to pořád kost!
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 12 fotografií
Bylo jí pouhých 14 let, když se natáčela legendární Modrá laguna. Režisér po ní chtěl, aby se svlékla, ale nenechala se přesvědčit. S vlasy přilepenými k prsům se proháněla v ostrovním ráji a vypadala vážně skvěle. Jak se představitelka nevinné krásky z Modré laguny změnila?

Brooke Shields (51) už není žádná nevinná holčička. Je z ní dospělá žena a matka. Prošla si největší slávou, ale zažila i tvrdé dopady na dno.

Největší krizi měla po narození své dcery. Krátce před porodem totiž zemřel její milovaný otec a ona propadla totální depresi. Byla v péči lékařů a musela brát silná antidepresiva. Začala o této nemoci mluvit a dokonce ohledně tématu knihu. Kvůli kombinacím mnoha léků výrazně přibrala. Dokonce se spekulovalo, že se nechává napíchat botoxem, protože její tvář byla věčně opuchlá. Mohly za to však léky.

Brooke říká, že díky psychologům a práškům se z ní stal nakonec milující rodič. Dnes žije s manželem Chrisem Henchym a spokojenost se odráží i na jejím těle. Vypadá skvěle, i když sama přiznává, že to není jen tak. Musí na sobě tvrdě makat a taky si hlídá stravu.

Související články

Další články