Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Návrat do MasterChefa 2020: Devět vypadnutých soutěžících zabojuje o místo v kuchyni

Návrat do MasterChefa 2020: Devět vypadnutých soutěžících zabojuje o místo v kuchyni
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 13 fotografií
Šance na návrat
V příštím dílu MasterChef Česko 2020 se vrátí 9 vypadlých finalistů, kteří si za plotnami zabojují o místo v soutěži. V předešlých výzvách bohužel neobstáli, ale dostanou šanci svůj neúspěch napravit a vrátit se do soutěže. Uspěje třeba oblíbený Dědek nebo tichá Evi?

Finálové sedmičce v pořadu MasterChef Česko 2020 ztuhne krev v žilách, až se ve středu otevřou dveře do kuchyně. Devět vypadnutých soutěžících může bojovat o místo v kulinářské show.

Smíšené pocity

"Pocity jsou velmi smíšené, protože ten kýžený cíl se zase oddaluje," zaznělo z úst Romana, když vstupovali vypadlí finalisté zpět do kuchyně MasterChef Česko. "Mě snad klepne pepka, to snad není možný,“ bylo slyšet z balkonu.

Nic však není zadarmo a pro navracející se soutěžící to platí obzvlášť. Klidnému vaření v tomto dílu odzvonilo a kuchaři si budou muset připomenout, jaké to je se orientovat v kuchyni a spižírně. Takový Vašek si zapomene ty nejzákladnější suroviny, což mu ztíží práci na maximum.

Vašek zapomene olej i máslo

"Vy nemáte olej? Ani máslo?!" vyděsil se Honza Punčochář. "Já jsem si nevzal žádný tuk," zněla Vaškova odpověď. "Počkejte, počkejte, čím to nahradíte? Vodou? Václave, to je za mě fakt špatný, to nemůžete dát," zhrozí se porotce a ve Vaškův výkon podle výrazu moc nevěří.

Kdo z navracející se devítky přesvědčí porotu a dostane se nakonec na balkon mezi ostatní soutěžící? Dozvíte se už zítra ve 20:20 na TV Nova.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy